Prezydent Gdańska pochwaliła się odznaczeniami od Kaczyńskiego. Zewsząd posypały się gromy

Prezydent Gdańska pochwaliła się odznaczeniami od Kaczyńskiego. Zewsząd posypały się gromy Źródło: YouTube - Tomasz Lis.

Aleksandra Dulkiewicz postanowiła podzielić się w internecie zdjęciami odznaczeń od Lecha Kaczyńskiego. Jej wpis wywołał ogromne kontrowersje. Internauci mieli różne opinie na temat zachowania polskiej polityk.

Aleksandra Dulkiewicz opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia przedstawiające odznaczenia od Lecha Kaczyńskiego. Prezydent Gdańska wywołała tym samym ogromne kontrowersje, bowiem nikt nie spodziewał się, że uchodząca przez wiele lat za zwolenniczkę opozycji polityk zdecyduje się nagle zamieścić wyróżnienie przyznane przez osobę kojarzoną z Prawem i Sprawiedliwością.

Internauci podzielili się co do oceny zachowania prezydent Gdańska. Problem z jednoznacznym przyznaniem jej racji mieli nawet jej najbardziej zagorzali sympatycy. Niektórzy twierdzili, że w jej zachowaniu nie ma nic dziwnego i również pochwaliliby się tego typu odznaczeniami, a inni twierdzili, że nie powinna ona tak postępować, bo obecnie można zarzucać jej hipokryzję.

Aleksandra Dulkiewicz chwali się odznaczeniami

Aleksandra Dulkiewicz postanowiła pochwalić się w swoich mediach społecznościowych odznaczeniem przyznanym jej rodzicom wiele lat temu przez Lecha Kaczyńskiego za czasów, gdy związany przez lata z Prawem i Sprawiedliwością polityk pełnił funkcję prezydenta naszego kraju. Nie uzyskała jednak głosów poparcia wśród internautów, którzy twierdzili, że prezydent nie powinna chwalić się tego typu wyróżnieniami, bo może to zaszkodzić jej wizerunkowi.

Izabela i Zbigniew Dulkiewiczowie zostali odznaczeni przez Lecha Kaczyńskiego za działalność w Solidarności na rzecz walki o niepodległą Polskę. Kobieta postanowiła, że opublikuje wyróżnienie, które trafiło do jej rodziców, czując dumę że działali oni niegdyś dla kraju. Internauci nie podzielali jednak jej dumy i postanowili w jasny sposób wyrazić swoją opinię.

Aleksandra Dulkiewicz została skrytykowana

- Ordery moich Rodziców za działalność w opozycji dla innych, Solidarności, Gdańska i Polski. Dla nich wtedy, tak i dla mnie dziś, to zawsze części całości! Dumna i wdzięczna, czuję się zobowiązana do kontynuacji pracy dla Ojczyzny - napisała na Twitterze prezydent Gdańska, zamieszczając zdjęcia odznaczeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- A ul. prezydenta Lecha Kaczyńskiego przez gardło nie chciała wam przejść. I jak pani wygląda na ich tle? Nie wstyd pani przed nimi? Jednak nie zawsze potwierdza się przysłowie, że niedaleko spada jabłko od jabłoni. Może by się tak pani nad tym zastanowiła. Zasługi albo grzechy rodziców są nie ważne. O człowieku świadczą jego zachowania - pisze jeden z internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  4. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  5. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze
  6. Dzieci żegnały się z umierającą mamą. Spojrzały na tatę i zamarły, coś strasznego
     

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News