Nie dadzą im spokoju! Dorwali półnagiego Kwaśniewskiego na wakacjach

Nie dadzą im spokoju! Dorwali półnagiego Kwaśniewskiego na wakacjach Źródło: Fot. YouTube/Radio TOK FM

Aleksander Kwaśniewski pełnił funkcję polskiego prezydenta od 23 grudnia 1995 roku do 23 grudnia 2005 roku. Chociaż kadencja polityka zakończyła się już wiele lat temu, wciąż jest śledzony przez fotoreporterów. W ostatnim czasie udało im się przyłapać działacza w bardzo prywatnej, rodzinnej sytuacji.

Aleksander Kwaśniewski tuż po zakończeniu prezydentury usunął się w polityczny cień. Medialną karierę kontynuowały za to jego żona Jolanta oraz córka Aleksandra.

Aleksander Kwaśniewski prywatnie

Była pierwsza dama zdecydowała się na rozpoczęcie nauczania Polaków o dobrym stylu. Wielu wyborców wróżyło jej także nawet karierę prezydencką, na którą Kwaśniewska ostatecznie się nie zdecydowała. Aleksandra, córka byłego prezydenta, od długiego czasu zostaje za to bardzo aktywna na portalach społecznościowych. Chociaż próbowała swoich sił w różnych programach telewizyjnych, ostatecznie zrezygnowała z kariery medialnej.

Gdzie pojechał na wakacje Aleksander Kwaśniewski?

Chociaż każdy z członków rodziny byłego prezydenta rozwinął swoją karierę zawodową w innym kierunku, Jolanta, Aleksander oraz ich córka Ola Kwaśniewska wolne chwile niezmiennie lubią spędzać razem. Nikogo nie zdziwił więc fakt, iż była pierwsza para wybrała się z córką na wspólne wakacje. Rodzina zdecydowała się na wypoczynek we wsi Dąbrówno na Mazurach. Pływali tam łódką, opalając się oraz ciesząc pięknem przyrody i spokojem z dala od miejskiego zgiełku. W ślad za Kwaśniewskimi wyruszyli jednak fotoreporterzy, którzy bardzo szybko przekazali mediom zdjęcia byłego prezydenta z nagim torsem i jego żony oraz córki w strojach kąpielowych. Co ciekawe, internauci bardzo niezwykle zarzucili jednak portalom plotkarskim, że przesadzają w swym gonieniu za sensacją. W komentarzach możemy przeczytać opinie, według których dziennikarze powinni dać Kwaśniewskim spokojnie wypocząć i nie ingerować w ich rodzinną prywatność. Czy zgadzacie się z takim twierdzeniem wyborców?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Media podały szokujące informacje. Dziewczyna miała paść ofiarą najsłynniejszego dzinnikarza TVN
  2. Magda Gessler zaatakowana przez antyfankę. Gwiazda wpadła w szał
  3. Wicepremier rządu PiS szokuje. Żeby zrealizować chorą wizję zaryzykują nawet gigantyczne kary
  4. Koszmarny bubel w nowej reformie PiS! Miało być dużo taniej, wyszło jak zawsze
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News