Poznaliśmy plany majówkowe Aleksandra Kwaśniewskiego. Ogromne zaskoczenie

Poznaliśmy plany majówkowe Aleksandra Kwaśniewskiego. Ogromne zaskoczenie Źródło: screen/YouTube/Superstacja

Aleksander Kwaśniewski zdradził swoje plany na tegoroczną majówkę. Jak się okazuje, były prezydent zamierza świętować zupełnie inaczej, niż większość Polaków. Jego zamiary zaskoczą niejedną osobę.

Aleksander Kwaśniewski już nie udziela się w życiu politycznym tak, jak kiedyś. Nie oznacza to jednak, że na dobre zniknął z życia publicznego. Były prezydent cieszył się społecznym zaufaniem i do dziś wielu Polaków chce znać jego zdanie na temat obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Nic więc dziwnego, że jest on gościem w wielu programach.

Kadencja prezydenta Kwaśniewskiego jest bardzo dobrze wspominana przez wielu Polaków. Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy byli ulubioną parą prezydencką, a była pierwsza dama do dziś cieszy się opinią polskiej ikony stylu. Ich życie prywatne wywoływało wiele emocji, a media chciały poznać jak najwięcej szczegółów. Dziś niewiele zmieniło się w tej kwestii.

Aleksander Kwaśniewski opowiedział o swoich planach na majówkę

Życie prywatne byłego prezydenta wciąż budzi zainteresowanie mediów. Mimo że dziś dużo częściej mówi się o Oli Kwaśniewskiej, Aleksander Kwaśniewski również musi odpowiadać na wiele pytań. Ostatnio opowiedział o swoich planach na zbliżający się majowy weekend. Jak się okazało, jego majówka będzie zupełnie inna, niż można było się spodziewać.

W tym roku były prezydent nie usiądzie z rodziną przy grillu. Wybiera się do Waszyngtonu na spotkanie Rady Atlantyckiej. Jak przyznał w rozmowie z mediami, będzie to bardzo ciekawy czas. W wydarzeniu wezmą udział czołowi działacze polityki światowej, którzy reprezentuj różne poglądy. Zbliżająca się majówka zapowiada się więc bardzo pracowicie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Plany byłego prezydenta zaskakują. Tym razem nie będzie rodzinnego grilla

Aleksander Kwaśniewski zapewnił, że mimo jego nieobecności w Polsce, w jego domu zawiśnie biało-czerwona flaga. Jednak tegoroczny weekend majowy nie będzie miał nic wspólnego ze świętowaniem i odpoczynkiem. Większość czasu były prezydent spędzi w samolotach, a potem będzie musiał szybko przystosować się do innej strefy czasowej:

Polityk zapewnił jednak, że zamierza nadrobić zaległości w późniejszym terminie:

- Później może być "czerwcówka" i "lipcówka" - powiedział w rozmowie z mediami.

Aleksander Kwaśniewski nie żałuje swojej decyzji o podróży do Waszyngtonu. Z pewnością czeka go bardzo owocne spotkanie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Polski aktor próbował ośmieszyć Alicję Bachledę-Curuś. Teraz pożałował
  4. Rozenek zdradza smutną prawdę o trzeciej ciąży. Wzruszające wyznanie
  5. Maryja z tęczową aureolą je banana. Ta grafika to hit w sieci
  6. TVN podał rano wstrząsającą wiadomość o śmierci. Nie żyje twórca kultowego hitu kinowego

źródło: Pudelek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News