Po latach Kwaśniewski WRÓCIŁ! Odpalił bombę, która rozsadzi prawicę

Po latach Kwaśniewski WRÓCIŁ! Odpalił bombę, która rozsadzi prawicę Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Aleksander Kwaśniewski zdecydował się ostatecznie odnieść do najnowszych medialnych doniesień związanych z aferą wokół posiadłości w Kazimierzu Dolnym. Były prezydent przedstawił swoje stanowisko w sprawie, jednocześnie uderzając stanowczo w rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Polityk oraz jego żona znaleźli się w centrum ogromnej medialnej awantury. Katowicka prokuratura prowadzi bowiem śledztwo, które dotyczy tzw. sprawy "willi Kwaśniewskich". Jako że oskarżenia są naprawdę poważne, były prezydent nie zamierza milczeć.

Aleksander Kwaśniewski odpowiedział na zarzuty

- Mamy do czynienia z niekończącą się historią. (...) Informacje o nieuczciwościach finansowych to absolutna nieprawda - stwierdził stanowczo Kwaśniewski. - Urzędy skarbowe kontrolowały nas nieustannie przez 12 lat, nigdy nic nie znaleziono. Nie ma żadnych nowych faktów, są tylko nowe koncepcje - dodał także polityk.

Skąd oskarżenia wobec byłego prezydenta?

Co ciekawe, Kwaśniewski ujawnił także, dlaczego jego zdaniem śledztwo w ogóle zaczęło być prowadzone. Sprawę powiązał oczywiście z politykami obozu władzy, którzy rzekomo mają chcieć go zdyskredytować. - To rodzaj zemsty politycznej prowadzonej od 2006 r. przez Zbigniewa Ziobrę, który generalnie nienawidzi formacji, z której się wywodzę i pewnie też nienawidzi mnie, choć ja z nim żadnych osobistych porachunków nie mam - ujawnił były prezydent. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rozszarpią ją. Michalik o Lechu Kaczyńskim: zakompleksiony, mściwy…
  2. PiS go zniszczy, ale musiał to zrobić. Wałęsa ujawnił, kto odpowiada za Smoleńsk
  3. Skandal w Sejmie! Tak posłowie traktują godło Polski
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News