Dno. Słynna aktorka "M jak Miłość" właśnie została radną PiS. Haniebne słowa

Dno. Słynna aktorka "M jak Miłość" właśnie została radną PiS. Haniebne słowa Źródło: screen vod.pl

"M jak miłość" jest serialem, który zapewnił sławę i popularność wielu aktorom. Niektórzy z nich zdecydowali się później na całkowitą zmianę swojej kariery. Aktorka tego kultowego już serialu postanowiła zostać politykiem.

"M jak miłość" na antenie stacji TVP króluje już od ponad 18 lat, a przez ten czas obsada aktorów i aktorek grających w serialu diametralnie się zmieniła. Wiele osób odchodząc z tej produkcji kontynuowało swoją przygodę z aktorstwem, jednak nie wszyscy. Część już dawnych gwiazd "M jak miłość" zdecydowało się na podjęcie zupełnie innego zawodu. Taką właśnie decyzję podjęła Dominika Figurska, która związała się ze światem polskiej polityki.

Aktorka "M jak miłość" została radną

Figurska w serialu grała przez 7 lat i przez ten czas wcielała się w rolę Ewy Nowickiej-Skalskiej. Wielu fanów produkcji pamięta ją z bardzo kontrowersyjnych i głośnych wątków, które nieraz namieszały w życiu głównych bohaterów. Jednak mimo wszystko wielu z nich bardzo dobrze ją wspomina z tamtego właśnie okresu. Oczywiście nie jest to jej jedyna rola, ponieważ aktorka występowała zarówno w produkcjach telewizyjnych, jak i filmach pełnometrażowych oraz na deskach teatru. Niestety ten przyjemny wizerunek może teraz zostać drastycznie zmieniony, a wszystko za sprawą jej wstąpienia do świata polityki. Dominika Figurska właśnie została radną Sejmiku Województwa Mazowieckiego z ramienia PiS. W 7. okręgu otrzymała 22 101 głosów. W Internecie dosłownie zawrzało, gdy ta informacja została ujawniona. Wiele portali pełnych jest komentarzy krytykujących zarówno aktorkę, jak i sam PiS. Ciężko znaleźć chociażby kilka wiadomości nadesłanych przez internautów, które nie krytykowałyby Figurskiej. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Dziecioróbka, męża w rogi wwaliła i jedno dziecko nie jego, hipokryzja level PIS - pisze jeden z internautów. - I wiadomo skąd to oświecenie. Nie było ról, brak talentu, a coś do gara trzeba włożyć - czytamy. - A już myślałem, że niżej nie da się upaść. Totalne DNO! - dodaje kolejny internauta. Negatywne komentarze napisane przez internautów wiążą się też z inną aktywnością aktorki. Chodzi dokładniej o jej stronę internetową o nazwie Dziecko i Figura. Można znaleźć na niej wiele kontrowersyjnych treści. Jedną z nich jest ta, w której Figurska pisze, że jednym ze sposobów zapobiegania ciąży jest oddanie moczu po stosunku. Opiera się przy tym na badaniach, w których zapisane jest, że dopiero około 30 minut po wytrysku nasienie podlega upłynnieniu. Nie ulega wątpliwości, że decyzja aktorki o rozpoczęciu kariery politycznej wywołała masę kontrowersji. W większości przypadków ludzie wychodzą z założenia, że był to fatalny pomysł, a już jej sama kandydatura to kiepski żart. Inni natomiast widzą w tym jedynie skok na kasę, która zaczęła się kończyć przez brak ról. Jednak zapewne nigdy nie dowiemy się, co dokładnie nią kierowało podczas podejmowania tej decyzji. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rydzyk traktuje Polaków jak skończonych frajerów. NAJBEZCZELNIEJSZE słowa 2018 roku
  2. 2 minuty prawdy, które zmieniły wszystko. Wyciekło amatorskie nagranie Elżbiety Jaworowicz
  3. Co ona ze sobą zrobiła?! Dziwna twarz Moniki Zamachowskiej ogromną sensacją
  4. Polskie rasy psów. Są tak piękne, a niedługo wymrą
  5. Znaki zodiaku, które STRASZNIE znoszą samotność
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News