Kiedy media obiegła informacja, że jedna z najpopularniejszych polskich aktorek żyje na utrzymaniu 16-letniego syna, fani byli w szoku. Chłopak postanowił więc stanowczo skomentować zaskakujące doniesienia.

– Nienawidzę opowiadać o swoim życiu prywatnym w internecie, bo nigdy nie uważałem, że to potrzebne. Niestety, kolejny raz widzę, jak ktoś pisze totalnie nieprawdziwe i szkodliwe rzeczy na temat mnie i mojej mamy. Powiem od razu, że NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy, wszystkie pieniądze, jakie dostaję z serialu moja mama przesyła na moje konto. (…) Boli bardziej, jak widzisz, co ludzie wypisują o twojej mamie. Jedynym i najważniejszym człowieku dla mnie – napisał na Facebooku nastoletni syn Dominiki Ostałowskiej, Hubert.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje młodziutka aktorka. Tragiczna śmierć całej jej rodziny

Ostra odpowiedź młodego aktora

Chłopak postanowił także odnieść się do hejtu, z którym boryka się od najmłodszych lat. Jak sam zaznacza, wiele osób wulgarnie krytykuje go za jego wygląd.

– Teraz chciałbym się odnieść do ludzi piszących komentarze na tych portalach. Od 4-5 lat dostaję chyba największy hejt (tak odróżniam hejt od konstruktywnej krytyki) ze wszystkich dzieci w tym czymś szumnie zwanym show-biznesem. Ludzie atakują mnie głównie za to, jak wyglądam. (…) 10-letnie dziecko, które patrzy na to, jak ludzie, którym nic nie zrobił, nienawidzą go, wcale nie czuje się dobrze. Ma to konsekwencje w następnych latach. Dosyć mocno obniżone poczucie własnej wartości i spory brak pewności siebie – napisał w bardzo bezpośredni sposób Zduniak.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje MEGA GWIAZDA! Nagła śmierć zszokowała wszystkich

– Nikt z was piszących o tym wszystkim, nie ma zielonego pojęcia, co tak naprawdę się dzieje w życiu drugiego człowieka, więc zastanówcie się 3 razy, zanim cokolwiek napiszecie, bo naprawdę to, że fakt, pudelek czy jakiś inny pomponik wypoci jakikolwiek artykuł, to nie znaczy że to prawda. Pewnie świata nie zmienię, ale mam 15 lat i jestem jeszcze trochę naiwny – dodał także nastolatek, ostatecznie uciszając wszelkie plotki na temat swej rodziny.

Polska aktorka na utrzymaniu syna?
Fot. Facebook

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia


Jakie korzenie ma narzeczona księcia Harry'ego? Nie zgadniesz!