Tragiczna wiadomość obiegła media. Syn przekazał informacje o śmierci słynnej aktorki

Tragiczna wiadomość obiegła media. Syn przekazał informacje o śmierci słynnej aktorki Źródło: Pixabay.com

Słynna aktorka nie żyje, tragiczne wieści przekazał jej syn, cały świat filmu pogrążył się w żałobie. Kobieta zmarła w swoim domu w Beverly Hills, na długie lata zapisała się w historii Hollywood i amerykańskiej telewizji. Jej odejście jest ogromną stratą dla filmowego świata.

Tragiczne wieści obiegły cały świat, nie żyje znana aktorka, kobieta na długie lata zapisała się w historii hollywoodzkiego kina. To ona wydeptała ścieżkę kolejnym gwiazdom w amerykańskim show-biznesie. Jej śmierć poruszyła wszystkich fanów, z całego świata spływają kondolencje i wyrazy współczucia.

Tragiczne wieści z zagranicy, nie żyje znana aktorka

Historia Lindy Cristal jest niczym ze snu, uboga sierota z Argentyny stała się gwiazdą znaną na całym świecie. Miała zaledwie 13 lat, gdy stała się sierotą, szybko pochowała brata. Niestety jej edukacja zakończyła się na piątej klasie podstawówki. Jednak jej talent, uroda oraz przede wszystkim zawziętość pozwoliły jej odbić się od dna i w wieku 21 lat już pojawiała się na ekranie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W latach 50. Linda pojawiła się w kilku hiszpańskojęzycznych produkcjach. Później postanowiła spróbować swoich sił w Hollywood. Spektakularny debiut zapewnił jej dalsze rozwinięcie skrzydeł w aktorskiej karierze. Zagrała w komedii "Wymarzony urlop", za którego w 1959 roku dostała Złoty Glob. Istnieje legenda, według której wpadła ona wtedy w oko Johnowi Wayne'owi, ten obiecał jej, że za rok zagra w jego filmie.

Wayne dotrzymał słowa i w 1960 roku zagrała w filmie "Alamo". Syn aktorki wyznał, że matka przyjechała do USA, nie znając w ogóle języka. Podobno pierwszych ról uczyła się na pamięć, nie mając jednocześnie pojęcia, o czym właściwie mówi. Nie miała wykształcenia, jednak była waleczna, zawzięta i nie chciała się poddać. Dzięki temu lata później znała już pięć języków obcych.

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent Duda przyznaje: "Sytuacja jest straszna". Zostanie uruchomiona większa niż standardowo pomoc dla poszkodowanych

2. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

Linda Cristal zagrała kilkadziesiąt ról, zarówno filmowych, jak i telewizyjnych. Największą sławę zapewnił jej serial "The High Chaparral", za który otrzymała drugi Złoty Glob. Kobieta była pierwszą latynoską aktorką, której udało się zdobyć kluczową rolę w popularnej produkcji. Dzięki temu stała się wzorem dla kolejnych pokoleń kobiet zza granicy. Pokazała, że nie istnieją ograniczenia, jeśli pracujemy ciężko. Jej śmierć jest ogromną stratą.

Źródło: Wikipedia/NBC Television

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS wycofuje z Biedronki ukochany produkt milionów Polaków. Chodzi o popularne mięso
  2. Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szans
  3. Od dzisiaj zmieniają się ceny w polskich sklepach. Wiele rzeczy mocno zdrożeje
  4. Najsmutniejsze możliwe doniesienia z Polski. Nie żyje dwójka malutkich dzieci, tragiczna śmierć
  5. Sprawa Magdaleny Żuk nagle powraca. Prokuratura wydała ważny komunikat
  6. Wielka radość w życiu Agaty Dudy. Polskę właśnie obiegła radosna nowina z życia pierwszej damy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News