Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 14 Września 2020

Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

Aktorka znana między innymi z seriali takich jak "M jak miłość" czy "BrzydUla"pogrążona w żałobie. Zmarła bardzo bliska jej osoba. Tragiczne zdarzenie sprawiło, że trzy córki zostały osierocone. Nikt nie spodziewał się tej rodzinnej tragedii, która niespodziewanie spadła na artystkę.

Rodzinny dramat gwiazdy znanej z uwielbianych telewizyjnych seriali, jak np. "M jak miłość" lub "BrzydUla". Aktorka nie jest w stanie uwierzyć w to, co się stało. Nagła tragedia sprawiła, że osierocono trzy córki, wstrząsające doniesienia.

Tomasz Komenda po raz kolejny usłyszał wiele gorzkich słówDzieje się najgorsze. Chodzi o Tomka Komendę, nagle koszmar powróciłCzytaj dalej

Uwielbianą aktorkę spotkała rodzinna tragedia

Dominika Kluźniak jest pogrążona w żałobie - zmarł jej młodszy brat Jakub. Mężczyzna osierocił trzy córki. Aktorka nie jest w stanie uwierzyć w tragedię, jaka ją spotkała. Jeszcze niedawno ukochany brat składał jej życzenia urodzinowe, tymczasem teraz nagle odszedł. Zawsze byli dla siebie wsparciem w trudnych chwilach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

Jakub był dumny ze starszej siostry oraz jej sukcesów. Od momentu kiedy tylko zdecydowała się na wybór szkoły teatralnej, wspierał ją i kibicował. Mogła polegać na nim również w momencie, gdy jej małżeństwo przechodziło poważny kryzys. Pocieszał ją podczas trudnego rozstania z Bartoszem Głogowskim, który jest ojcem jej starszej córki. Aktorka bardzo czule wspomina dzieciństwo w domu rodzinnym.

- Mieszkaliśmy we Wrocławiu, przy Starym Rynku. Słuchaliśmy razem hip-hopu - wspominała Dominika Kluźniak w jednym w wywiadów. Weekendy oraz wakacje uwielbiali spędzać wędrując po Karkonoszach z ukochaną babcią. Choć od lat rodzeństwo mieszkało z dala od siebie - Dominika w Warszawie, Jakub we Wrocławiu - ich silna więź przetrwała.

Dzisiaj grzeje:

1. Już wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez Kościół

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

Śmierć Jakuba była ogromnym wstrząsem dla aktorki. Pomimo żałoby nie zdecydowała się jednak na wolne od pracy w Teatrze Narodowym. Wystąpiła w przedstawieniach "Letników", odgrywała tam jedną z większych ról. Choć spotkania z publicznością są dla niej trudne, ma nadzieję, że praca pozwoli jej nie pogrążać się w smutnych myślach. Wie, że musi pozostać silna, jej osierocone bratanice potrzebują teraz dużego wsparcia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał samolot, kolejne kuriozum. Dziennikarka nie była zaskoczona
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  4. Mama Gienka Loski przerwała milczenie po jego tragicznej śmierci. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Halina przez 7 dni piła sok z selera na czczo. Korzyści widzi gołym okiem, nie zamieni go na nic innego

Psychotest z obrazkiemCo zobaczyłeś na obrazku jako pierwsze? Szybki psychotest obnaży twoje największe lękiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik, Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News