Dramatyczne wyznanie uwielbianej aktorki. Jej słowa wstrząsną całą polską branżą filmową

Dramatyczne wyznanie uwielbianej aktorki. Jej słowa wstrząsną całą polską branżą filmową Źródło: Instagram.com marysiadebska

Aktorka zdecydowała się na szczere wyznanie, jej mocne słowa poruszyły całą polską branżą. Tak traktowane są kobiety w pracy.

Aktorka zdecydowała się na mocne wyznanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Kobieta opublikowała na swoim Facebooku wpis, który wstrząsnął całą polską branżą filmową. Gwiazda wyjawiła kulisy pracy na planach i w teatrze, jej szczere słowa wywołały wielkie poruszenie.

Aktorka wyjawiła prawdę o branży filmowej

Maria Dębska jest aktorką i córką reżyserki Kingi Dębskiej. Urodziła się 22 maja 1991 roku w Warszawie, jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Wystąpiła w wielu polskich filmach m.in. "Cicha noc" i "Moje córki krowy", widzowie widują ją również w serialach. Prywatnie związana jest z Marcinem Bosakiem, również aktorem.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, aktorka zdecydowała się na szczere wyznanie. Zamiast standardowych życzeń, wyjawiła kulisy pracy na polskich planach filmowych oraz teatrach. Jej mocne słowa poruszyły całą branżę. Kobieta opisała na Facebooku kilka sytuacji z życia swojego i koleżanek, podczas których spotkały się z seksizmem i poniżeniem.

- Co za nuda. Znany reżyser na pierwszej rozmowie w sprawie roli w dużym teatrze z aktorką pyta jak tam u niej w sprawach sercowych. Aktorowi obwieszcza, że kobieta może być reżyserką, „jeśli ma duże cycki”. Ale twierdzi, że generalnie kobieta-reżyser to oksymoron. Kolega z branży filmowej na kolacji wśród znajomych publicznie śmiejąc się zastanawia się czy zmalały, czy powiększyły mi się cycki. Profesor w szkole prosi studentkę, żeby biegała w kółko po sali, bo „fajnie jej tam skacze” - rozpoczęła swój wpis Maria Dębska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka zdecydowała się na mocne wyznanie

Później jej wyznania są jeszcze bardziej szokujące. Okazuje się, że żarty o stosunkach seksualnych czy dyskryminacja ze względu na wygląd, to chleb powszedni w tej branży. Słowa aktorki przeraziły wielu fanów.

- Nie rozbierzesz się w scenie? A co, jesteś „p**dą z eleganckiego domu”? - kontynuuje aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Media ustaliły, kto zastąpi Jacka Kurskiego. Polacy będą wściekli
2. Dziecko zmarło we własnym łóżku. Przyczyna śmierci 2-letniej dziewczynki przestrogą dla wszystkich rodziców

Na koniec poprosiła wszystkich mężczyzn o reagowanie, kiedy  są świadkami nierównego traktowania swoich partnerek, koleżanek czy nawet nieznajomych kobiet. Wyjaśniła, że jest to dla nich dużo cenniejsze niż bukiet kwiatów, wręczony raz do roku z okazji święta.

- Dzięki za kwiaty, panowie. Bardzo lubię, zwłaszcza ładne. Ale wciąż, do znudzenia, prosimy o więcej szacunku. I o reakcje na jego brak. Nie udawajcie, że nie słyszycie - zaapelowała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywisty objaw niedoboru witminy D. Łatwo go przeoczyć
  2. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach
  3. Próbowała oszukać psa. Nagrała jego reakcję, wideo szybko stało się hitem internetu
  4. Tomasz Komenda znowu będzie miał problem? Rodzice zamordowanej Małgosi idą do sądu
  5. Córka Englerta i Ścibakówny wyrosła na piękną kobietę. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach, podobna do mamy?
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News