Najsłynniejszy aktor odchodzi z M jak Miłość!

Najsłynniejszy aktor odchodzi z M jak Miłość!

To bardzo smutna wiadomość dla wszystkich fanów M jak Miłość. Z serialu, po wielu latach gry, odchodzi najsłynniejszy aktor. Trudno sobie w ogóle wyobrazić tę produkcje bez niego. 

Kacper Kuszewski grający Marka Mostowiaka zdecydował się na odejście z M jak Miłość po 18 latach grania w serialu. Obsada, producenci, ale przede wszystkim fani - wszyscy nie mogą uwierzyć w jego nagłą decyzję. Kacper Kuszewski związany był z serialem od pierwszego odcinka. Rola Marka Mostowiaka przyniosła mu popularność i rozpoznawalność. O swojej decyzji poinformował kolegów z planu właściwie dopiero co, na początku obecnego tygodnia.

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak Miłość

- Dla wszystkich był to szok. Nic nie wskazywało na to, że Kacper będzie chciał rozstać się z serialem - mówi Super Expressowi jeden z aktorów serialu, który jest ogromnie zaskoczony decyzją Kuszewskiego. Kacper dzięki popularności zdobytej w produkcji TVP2 zasiadał niedawno w jury programu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie nowa posada skłoniła go do odważnej decyzji porzucenia poprzedniej pracy. Kuszewski potwierdza, że rozstaje się z produkcją, nie chce jednak zdradzić dokładnych powodów i motywacji, jakie nim kierowały przy podjęciu decyzji. Ekipa filmowa mimo tego, co twierdzi sam aktor, nie traci nadziei, że jednak zmieni on zdanie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Właśnie ujawniono TREŚĆ tajnego listu do Morawieckiego! Premier pogrążony
  2. SENSACJA! Nowi, szokujący właściciele kupili akcje Polsatu za 630 milionów złotych
  3. Kiedyś kochały się w niej miliony. Narkotyki i alkohol ją zniszczyły
  4. Odtajniono ostatnie chwile Kłosowskiego. Ciarki na plecach
  5. Obleśne! Donatan ujawnił treść smsów i rozmów z Górniak, wszystkich wryło w ziemię
Źródło: se.pl    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News