Aktor 16-letni nie żyje
publicdomainpictures.net MALIZ ONG
Klaudia Bochenek - 16 Maja 2020

Nie żyje 16-letni aktor. Mama podała porażającą przyczynę śmierci, ostrzeżenie dla rodziców i dzieci

Młody aktor zmarł niespodziewanie, wiele osób sądziło, że przyczyną śmierci mogły być jakieś wrodzone wady organizmu. Nic z tych rzeczy - mama 16-latka podała do publicznej wiadomości, na co zmarł jej syn. To przestroga dla dzieci i rodziców.

Aktor miał zaledwie 16 lat i całe życie przed sobą. Był sławny, rozchwytywany i utalentowany. Niestety, nie spełni już żadnych swoich planów. Jego mama zabrała głos.

Mama przekazała powód zgonu syna. Szok dla fanów

Informacje o śmierci młodego nastoletniego aktora, zdruzgotały dosłownie wszystkich. Kiedy rodzina przekazała, że 2 kwietnia zmarł Logan Williams, nikt nie chciał w to uwierzyć. Chłopak był zupełnie zdrowy i nic nie wskazywało na to, że mogłoby dojść do tragedii. Fani czekali na oficjalną wiadomość, co było przyczyną śmierci Logana Williamsa, znanego m.in. z serialu "Flash", gdzie wcielał się w postać głównego bohatera z czasów dziecięcych. Po ponad miesiącu mama 16-latka zabrała głos.

Zakupy muszki owocówkiNad owocami latają muszki owocówki? Ważny znak, nie wolno go ignorowaćCzytaj dalej

Marlyse Williams zdecydowała się porozmawiać z "New York Post". Okazało się, że śmierć wcale nie była naturalna: próbki pobrane do badań toksykologicznych wykazały, że Logan zmarł z powodu przedawkowania opioidów. Wyszło na jaw, że od 3 lat był uzależniony od fentanylu - syntetycznego środka przeciwbólowego i anestezjologicznego. Mama Logana Williamsa podejrzewa, że śmierć syna była niejako powiązana ze stresem i wymaganiami - na przykład na przesłuchaniach. Logan otrzymywał ogromną ilość zaproszeń na przesłuchania. Do każdego pilnie się przygotowywał, starał się dawać z siebie wszystko. Mama nigdy na niego nie naciskała, to jak dalej potoczą się aktorskie losy, zawsze było jego decyzją.

Aktor nadużywał środków odurzających, był też na odwykach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku opisują charakterTwój znak zodiaku mówi jaki masz charakter. Miesiąc, w którym się urodziliśmy ma ogromne znaczenieCzytaj dalej

Jak się okazało, kiedy Logan Williams skończył 13 lat, zaczął eksperymentować z marihuaną. Wiadomo, że próbował też innych środków odurzających, jednak nie można stwierdzić, od jakiego czasu zażywał fentanyl. Mama próbowała mu pomóc z ciągle rosnącym problemem. Wzięła nawet kredyt w zastaw swojego domu, aby wysłać 16-latka na drogie leczenie w Stanach Zjednoczonych, a w ubiegłym roku na powtórzenie leczenia do placówki w Kolumbii Brytyjskiej na miesiąc. Od tamtego czasu mieszkał w tzw. domu grupowym. Mama ostatni raz widziała syna 30 marca, kiedy spędzili razem cały dzień. 4 dni później musiała zidentyfikować jego ciało.

Dzisiaj grzeje:

1. Media obiegły zdjęcia Dudy z wypadu w Bieszczady. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół

2. Nie żyje aktor uwielbianych seriali. Rodzina potwierdziła tragiczną wiadomość

- Zrobiłam wszystko, co możliwe, tak po ludzku, wszystko, co mogła zrobić matka. Zrobiłam wszystko oprócz zakucia go w kajdanki, by zapewnić mu bezpieczeństwo - mówiła Marlysa. Ma nadzieję, że przypadek i feralna śmierć jej syna będzie przestrogą dla innych rodziców oraz nastolatków i dzieci eksperymentujących z niebezpiecznymi środkami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegło sensacyjne zdjęcie. Kate Middleton spodziewa się kolejnego dziecka?
  2. Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała, jak radzi sobie z dziećmi pod nieobecność męża. Zdjęcie stało się hitem (FOTO)
  3. Po ugotowaniu makaronu zalewasz go zimną wodą? Karygodny błąd, nie wolno tak postępować
  4. Lekarze ostrzegają, popularna przyprawa może zawierać ołów. Konsekwencje spożycia mogą być fatalne
  5. Masz w domu konwalie? Lekarze biją na alarm, każdy musi wiedzieć, jakie mogą być konsekwencje
  6. Kupujesz w Biedronce gotowe surówki? Nawet nie wiesz, jaki wielki błąd popełniasz

Zdrowie - masowanie palcówZaczęła masować jeden palec u dłoni, reakcja organizmu była spektakularna. Cudowny trikCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska, New York Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News