Polski aktor wielokrotnie sięgał dna. Poślubił 17 lat młodszą kobietę, ciężko uwierzyć, jak dzisiaj wygląda jego życie

Polski aktor wielokrotnie sięgał dna. Poślubił 17 lat młodszą kobietę, ciężko uwierzyć, jak dzisiaj wygląda jego życie Źródło: TRICOLORS/East News

Aktor Henryk Gołębiewski nie miał łatwego życia. Przez lata wielokrotnie sięgał dna. W końcu poślubił 17 lat młodszą kobietę. Dziś jego życie wygląda zupełnie inaczej. Ciężko uwierzyć, jaką drogę pokonał, by być w miejscu, w którym jest obecnie.

Henryk Gołębiewski rozpoznawalny jest w całym kraju. Aktor wcielał się w wiele ról, które przynosiły mu coraz większą popularność. Od dziecka pojawiał się przed kamerami w popularnych filmach dla dzieci i młodzieży, takich jak "Wakacje z duchami", "Podróż za jeden uśmiech" czy "Stawiam na Tolka Banana". 

Dziecięcy aktor przeszedł długą drogę

Gołębiewski przyszedł na świat w Warszawie w rodzinie wielodzietnej. Już jako dziecko został odkryty przez Janusza Nasfetera. Grał w niezapomnianych produkcjach, które do dziś cieszą się wielkim uznaniem i sympatią widzów. Na ekrany wrócił dopiero pod koniec lat 90., do przełomu w filmie Piotra Trzaskalskiego "Edi", trafiały mu się tylko epizodyczne role. 

Od lat można go oglądać w wielu polskich produkcjach telewizyjnych. Wcielał się między innymi w Tadeusza Bociana w serialu "Świat według Kiepskich" czy w Ziutka w "Lombard. Życie pod zastaw". Sukcesy w filmach, serialach i na deskach teatrów, nie przekładały się na jego życie osobiste. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktor, Henryk Gołębiewski borykał się z alkoholizmem, hazardem i nowotworem 

- Miewałem w życiu wzloty i upadki, a właściwie można powiedzieć, że poruszałem się zygzakiem. Wzloty to moje filmy, narodziny córki. Upadki - alkohol i hazard - wyznał po latach. 

Jego życie zmieniło się na początku 2007 roku, gdy poślubił 17 lat młodszą Marzennę Matusik. Już rok później para przywitała na świecie córeczkę. To właśnie wtedy aktor zaczął wychodzić na prostą, zrezygnował z picia alkoholu i podjął się leczenia. Niestety, lekarze przekazali mu wyjątkowo przykrą wiadomość. 

Dzisiaj grzeje: 1. Byli świadomi, że za 4 sekundy zginą. Tragiczne informacje z południa Polski

2. Wszyscy śmiali się z jej wyglądu, chciała się zabić. Na szczęście pojawiła się nieoczekiwana pomoc

Okazało się, że Henryk Gołębiewski cierpi na nowotwór. Aktor poddał się leczeniu i operacji, dzięki czemu dziś może cieszyć się życiem. W wywiadach wyznawał, że jego ukochana żona sprawiła, że dziś trzyma się w ryzach i nie ulega starym nawykom. Przeszedł długą drogę, by w końcu cieszyć się z życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rozsyp go w ogrodzie i przemieszaj z ziemią, w mig będziesz się cieszyć ogromnymi zbiorami pomidorów. Przy okazji odstraszysz ślimaki
  2. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej pochwaliła się figurą. Gorące zdjęcie, co za uroda (FOTO)
  3. W nocy spojrzał na podgląd z kamery w pokoju syna. Na chwilę zamarł z przerażenia, ale natychmiast tam pobiegł
  4. Nie żyje 8-latek. Rodzinny spacer skończył się tragedią
  5. Intymne kulisy rozwodu Rodowicz wychodzą na jaw. Jej gosposia wszystko ujawni?
  6. Rafał Trzaskowski zapowiedział ważną zmianę dla matek. Wiele z nich może dostać dodatkowe 200 złotych

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News