Aktor zmarł
Pixabay.com ScorpionD
Monika Majko - 3 Listopada 2020

Media obiegła informacja o nagłej śmierci aktora. Zmarł we własnym domu, wielka strata

Aktor odszedł 2 listopada 2020 roku, smutne informacje o jego śmierci potwierdził agent. Gwiazdor zmarł we własnym domu, a jego nagły zgon wstrząsnął fanami.

Aktor zmarł w poniedziałek 2 listopada br., miał 67 lat. Smutne informacje o nagłej śmierci gwiazdora potwierdził agent. Fani są wstrząśnięci doniesieniami o zgonie artysty, wiele osób wciąż nie może w to uwierzyć.

Aktor zmarł 2 listopada 2020 roku, miał 67 lat

Nie żyje John Gibb Marshall, lepiej znany pod artystycznym pseudonimem John Sessions, smutne doniesienia o śmierci aktora i komika potwierdził jego agent. Gwiazdor w poniedziałek doznał ataku serca i zmarł w swoim domu w południowym Londynie. Miał 67 lat.

Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocyNajbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocyCzytaj dalej

Ronni Ancona, przyjaciel i stały współpracownik zmarłego aktora powiedział w rozmowie z The Telegraph, że Sessions to "ten rzadki, potężny intelekt, który był w stanie przełożyć swoją ogromną inteligencję na łatwo dostępną, niezafałszowaną komedię".

Z kolei Danny Baker napisał na Twitterze że jest "zszokowany, słysząc, że John Sessions zmarł w wieku 67 lat" i określił aktora mianem "prawdziwego talentu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Nie żyje John Sessions, aktor miał atak serca

John Sessions przyszedł na świat 11 stycznia 1953 roku w Largs w Szkocji, ale wychował się w Bedford w Anglii. Najbardziej znany jest z występów w komediowym programie telewizyjnym "Whose Line Is It Anyway?", ale na swoim koncie ma wiele ról, zarówno w serialach, jak i filmach.

Widzowie mogli go podziwiać m.in. w takich obrazach, jak "Brud", "Gangi Nowego Jorku", "Efekt domina", Przygody Pinokia", "Legend" czy "Pan Holmes".

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził nowy zakaz. Obowiązuje już od dziś, wielu Polaków będzie oburzonych

2. Wprowadzą zakaz wychodzenia z domu? Niepokojące słowa ministra, Polacy mogą wkrótce dotkliwie odczuć pandemię

3. Rząd bez żadnej zapowiedzi, po cichu przedłużył uciążliwy zakaz. Niestety, końca nie widać

Pojawił się także w takich popularnych produkcjach telewizyjnych, jak "Doctor Who", "Oliver Twist", "Sherlock", "Skins", "Władza absolutna" oraz "Midsomer Murders".

W swojej karierze zagrał również postaci dwóch premierów - Harolda Wilsona w "Made In Dagenham" i Edwarda Heatha w "Żelaznej Damie", w której Meryl Streep wcieliła się w postać Margaret Thatcher.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Ogromna rewolucja w Poczcie Polskiej. Zmiany dotrą do wielu miast. Koniec z długimi kolejkami?
  3. Gessler podała najlepszy przepis na pierogi ruskie. Można je zjeść tylko w jednym miejscu w Polsce
  4. Tadeusz Rydzyk zaczął sprzedawać mąkę. Nie do wiary, ile życzy sobie za kilogram
  5. TVN pilnie ostrzega, zacznie się już we wtorek. Lepiej nie wychodzić z domów
  6. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu
  7. Ministerstwo edukacji wydało niespodziewany komunikat. Chodzi o protesty, będą konsekwencje
  8. Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Nie przypomina już siebie, fani są zachwyceni i porównują go do Eltona Johna
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Metro

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News