Popularny aktor pokazał zdjęcie, gdy miał 21 lat. Poznajecie bohatera polskich filmów i seriali?

Popularny aktor pokazał zdjęcie, gdy miał 21 lat. Poznajecie bohatera polskich filmów i seriali? Źródło: Instagram tomasz_oswiecinski_official

Aktor, którego uwielbiają rzesze Polaków, pochwalił się fotografią z domowego archiwum. Choć wiele osób zna go z popularnych filmów i serialów, nie są w stanie rozpoznać swojego idola. Trzeba przyznać, że przez lata gwiazdor przeszedł ogromną metamorfozę. Wiecie, kogo przedstawia to zdjęcie? Odpowiedź sprawia wiele trudności.

Aktor, którego przedstawia powyższe zdjęcie, zasłynął dzięki rolom w filmach Patryka Vegi. Choć obecnie, z uwagi na swoje specyficzne kreacje, jest kojarzony głównie z rolami przestępców, kiedyś wyglądał zgoła inaczej. Trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Poznajecie go?

Aktor zmienił się nie do poznania

Tomasz Oświeciński, którego można zobaczyć na zdjęciu z czasów młodości, rozpoczął karierę aktorską przed dekadą, grając epizodyczną rolę w telenoweli "Klan". Pięć lat temu dołączył do obsady innego legendarnego serialu - "M jak Miłość", gdzie zagrał Andrzeja Lisieckiego. Kreacja aktorska przyniosła mu sporą popularność, o czym świadczy debiut w produkcjach filmowych takich jak: "Komisarz Blond", "Oko sprawiedliwości" i "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". W 2016 roku związał się zawodowo z popularnym reżyserem, Patrykiem Vegą, co zaowocowało występami w filmach "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Aktor jest także popularnym zawodnikiem MMA.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PD GALERIĄ 

Tomasz Oświeciński jest wysokim i postawnym mężczyzną, który może pochwalić się okazałą muskulaturą. Ogolona na łyso głowa oraz liczne blizny na twarzy sprawiają, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. Okazuje się, że groźnym wyglądem może pochwalić się dopiero od pewnego czasu. Przed laty jego wizerunek znacznie odbiegał od obecnego. Można pokusić się o stwierdzenie, że niegdyś aktor przypominał... Zenka Martyniuka! Fotografia sprzed lat, która została opublikowana na jego profilu, wzbudziła duże zainteresowanie.

Aktor pozował do zdjęcia w jaskrawym niebieskim garniturze, białej koszuli i czarnej muszce. Sądząc po kwiatach trzymanych przez jego partnerkę, udawał się wówczas na przyjęcie weselne. W tle widać stary samochód, ozdobiony czerwonymi wstęgami. Wzrok przyciąga także stare blokowisko z czasów PRL.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromne ognisko koronawirusa w polskim szpitalu. Wszystko przez jednego pacjenta, oddział zamknięto

2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

3. O nagraniu mówią już tysiące internautów. Porażające sceny w miejskim autobusie

- Styl - tego nie można się nauczyć, z tym się trzeba urodzić. Uwierzycie, że ten przystojniak z bujną grzywą to ja w wieku 21 lat? Myślicie, że gdyby w tamtych czasach istniał Instagram miałbym szansę na zostanie blogerem modowym? - napisał aktor pod zdjęciem.

- O matko! Przypomniałeś mi, panie Tomaszu, wesele znajomego i te super kreacje z lat 90. - napisała jedna z internautek.

- No nie wierzę. Panie Tomaszu, ten wymuskany laluś to pan? A tak całkiem serio, odwróciłabym się za tym garniturkiem - dodała kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podchwytliwe pytanie w Milionerach za 40 tys. zł. Uczestniczka miała z nim duży probelm
  2. Widzowie nie mieli pojęcia, prawda była ukrywana. Chodzi o Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"
  3. Wyciekła prawda o ojcu małej Madzi. Powalające, co zrobił po tragicznej śmierci córeczki
  4. Ogromne zmiany w 500 plus, oprócz dzieci dostaną też inni. Ponad 10 mln Polaków otrzyma pieniądze
  5. Tadeusz Rydzyk pociąga za sznurki i mści się na Jarosławie Kaczyńskim? Zaskakujące kulisy sporu

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News