Już wszystko wiadomo. Podano przyczynę śmierci uwielbianego aktora, miał jeszcze przed sobą całe życie

Już wszystko wiadomo. Podano przyczynę śmierci uwielbianego aktora, miał jeszcze przed sobą całe życie Źródło: pixabay.com xaam-fotografiert

Aktor zmarł niespodziewanie w bardzo młodym wieku. Niestety, tego samego dnia odszedł nie tylko on, ale również jego partnerka. Mieli mnóstwo planów na życie, a ich małe dzieci do końca życia będą pamiętać o tej tragedii. Znamy wyniki sekcji zwłok.

Aktor miał przed sobą jeszcze całe życie, podobnie jego partnerka. Raport sporządzony po sekcji zwłok obnażył całą prawdę, szokujące informacje.

Pozostawili dwójkę dzieci, kobieta była jeszcze przed 30.

O śmierci Gregory'ego Tyree Boyce'a informowaliśmy kilka dni po jego śmierci. Miał 30 lat, a jego partnerka, Natalie Adepoju, 27. Para wychowywała dwójkę dzieci: 10-letnią córkę Gregory'ego, Alayę i syna Natalie - Egypta. Zakochani zostali znalezieni martwi w dniu 13 maja w swoim domu w Las Vegas. Ich ciała zostały tak naprawdę odkryte przez przypadek: kuzyn aktora zauważył, że samochód Grega Boyce'a cały czas stoi przed domem, a przecież aktor miał być wtedy w Los Angeles. Zainteresował się tym faktem, a kiedy udało mu się dostać do domu, zauważył dwa ciała. Na pomoc było już za późno.

Gregory Tyree Boyce był znany głównie z roli Tylera z popularnego filmu "Zmierzch". Grał tam atletycznego ucznia, który uczęszczał do tego samego liceum co główna bohaterka, Bella. Został zapamiętany jako osoba, która w ekranizacji o mało nie przejechała dziewczyny. W 2018 roku wystąpił z kolei w filmie krótkometrażowym "Apokalipsa". Po sukcesie w "Zmierzchu" nie zrobił zbyt dużej kariery aktorskiej, poszedł w stronę gastronomii. Bliscy oraz przyjaciele z planów filmowych byli w szoku, kiedy dowiedzieli się, co było przyczyną śmierci.

Aktor wraz ze swoją partnerką przedawkowali narkotyki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z opublikowanego raportu koronera wynika, że para przedawkowała narkotyki. W ich organizmach znaleziono ogromną zawartość kokainy i fentanylu (środka przeciwbólowego, popularnego wśród osób biorących używki), a śmierć została uznana za całkowicie przypadkową.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość o Katarzynie Dowbor. Właśnie napłynęło oficjalne potwierdzenie
2. Wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje kultowy muzyk, o śmierci poinformowali członkowie zespołu

- W pewnym momencie nie sądziłem, że uda mi się skończyć 30 lat. Przez lata, jak wszyscy inni, popełniłem po drodze błędy, ale dziś jest jeden z tych dni, kiedy zastanawiam się tylko nad tymi wspaniałymi momentami. Pora żeby żyć - napisał pod swoim urodzinowym zdjęciem. Ostatnią fotografię zamieścił z okazji Dnia Matki, który obchodzony jest w USA 10 maja. Uśmiechnięty pozował na plaży ze swoją dziewczyną, z którą spotykał się rok i złożył jej życzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy coraz częściej dochodzą swoich praw jako pacjenci. Niektóre historie sprawiają, że włos się jeży na głowie
  2. Klub z Ekstraklasy oskarżony o korupcję. Grożą mu poważne konsekwencje
  3. Zapadła decyzja ws. pogrzebu Jerzego Pilcha. Wszystko stało się jasne
  4. Nawet do 6000 złotych dla emerytów "na głowę" od ZUS-u. Wystarczy spełnić kryterium
  5. Tragiczny wypadek. Reprezentantka Polski pilnie przewieziona do szpitala, trzymamy kciuki
  6. Każda kasa w Biedronce skrywa cenną tajemnicę znaną nielicznym. Jej odkrycie jest mocno wartościowe

Źródło: Wprost, Sky News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News