Joachim Brudziński obraża wygląd lidera rolników z AGROunii. Jak mu nie wstyd?

Joachim Brudziński obraża wygląd lidera rolników z AGROunii. Jak mu nie wstyd? Źródło: Screenshot z youtube.com/RadioZET

AGROunia odpowiedzialna jest za protest, który w środę rano doprowadził do strasznych problemów komunikacyjnych w Warszawie. To właśnie tego dnia doszło do olbrzymich korków, które spowodowali rolnicy biorący udział w pikiecie. Cała sytuacja zdenerwowała Joachima Brudzińskiego. Emocje szargały nim na tyle, że nie omieszkał publicznie obrazić lidera ruchu. Temu dostało się za wygląd.

AGROunia spowodowała w środę paraliż całej Warszawy. W proteście wzięło udział setki rolników, których sytuacja w Polsce nadal jest bardzo niekorzystna.

Uczestniczący domagali się zmian, które w końcu pozwolą im na o wiele bardziej korzystnych warunkach prowadzić ich przedsiębiorstwa. Przede wszystkim chcą, aby rząd brał pod uwagę interes pomniejszych gospodarstw, a także aby zrewolucjonizował szeroko pojętą kwestię handlu.

Rolnicy chcą też, aby rząd zajął się w końcu sprawą afrykańskich świń, które co roku wpływają na ponoszone przez rolników olbrzymie straty.

Brudziński obraził lidera Agrounii. Nie podoba się mu jego... wygląd

Aby protest osiągnął swój sukces, czyli zwrócił uwagę najważniejszych osób w państwie, wybrano specjalne miejsce jego lokalizacji. Rolnicy zebrali się na Placu Zawiszy, gdzie codziennie przejeżdża tysiące samochodów. Powstałe w wyniku demonstracji korki rozwścieczyły ministra Brudzińskiego.

 - W telewizji [Michał Kołodziejczak - przyp. red.] najpierw wygląda jak hipster z placu Zbawiciela, a na protest w Warszawie zakłada czapkę i stylizuje się na chłopka-roztropka - powiedział w "Trójce" minister.

To wywołało reakcję internautów, którym bardzo nie spodobały się uwagi, na jakie pozwolił sobie minister względem wyglądu lidera AGROunii.

 - Serio? To nie ma się już do czego przyczepić to trzeba coś powiedzieć o wyglądzie? - czytamy komentarz użytkownika.

 - To naprawdę niski poziom, aby komentować czyjś ubiór - stwierdza użytkowniczka.

 - Ubiera się tak, jak się ubiera. Czy to naprawdę istotne? W tej sytuacji chyba nie za bardzo - napisał ktoś inny.

Czy minister powinien przeprosić za swoje słowa lidera AGROunii?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syn Anna Seniuk to przystojny i bardzo znany aktor. Na pewno go znacie!
  2. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się bardzo zdziwić
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania

Źródło: Na Temat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News