Warszawski Ratusz cofnął zgodę na manifestację „Razem przeciw imigrantom”, która miała być organizowana przez ONR (narodowcy deklarują, że demonstracja i tak się odbędzie). Przez dziennik Metro potencjalni uczestnicy są nazywani „nazistami”. 

Darmowa, ogólnopolska gazeta Metro z nakładem 205 tysięcy, której wydawcą jest Agora, napisała, że władze Warszawy nie pozwoliły na manifestację „nazistów”. Agora jest również wydawcą m.in Gazety Wyborczej i portalu Gazeta.pl.

Ratusz nie wydał zgody na manifestację, która miała się odbyć na Placu Defilad w Warszawie. Na facebookowym profilu wydarzenia chęć udziału w demonstracji zadeklarowało ponad 50 tysięcy osób. Między innymi to było powodem cofnięcia zgody przez Ratusz (narodowcy zgłosili 2 tysiące uczestników), który zaznaczył również, że manifestacja naruszałaby przepisy karne.

12 września w sobotę odbędzie się również manifestacja TAK DLA UCHODŹCÓW, na której pojawią się m.in Robert Biedroń, Barbara Nowacka czy Piotr Szumlewicz. Demonstranci zbiorą się pod pomnikiem Kopernika w Warszawie nieopodal Placu Zamkowego.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

metro123

...

Zobacz również