Łazienkowa przygoda. Woźniak-Starak przestraszyła panią w toalecie

Łazienkowa przygoda. Woźniak-Starak przestraszyła panią w toalecie

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio w mediach społecznościowych chwaliła się głównie zdjęciami z wakacji. Okazuje się jednak, że nie tylko odpoczynkiem się zajmuje, a do tego, miała pewną nieprzyjemną, łazienkową przygodę. Przestraszyła kobietę!

Agnieszka Woźniak-Starak kojarzy się z idealnym, nienagannym wizerunkiem. Dziennikarka to jedna z piękniejszych prezenterek TVN. Nawet jej jednak, zdarza się wyglądać na tyle źle, że może nawet kogoś przestraszyć.

Agnieszka Woźniak-Starak przestraszyła fankę

Agnieszka perfekcyjnie wygląda tylko na nagraniach telewizyjnych. Teraz wstawiła na swój Instagram zdjęcie, które potwierdza, że nie zawsze jest z nią tak dobrze. Mimo tego, że ostatnio głównie mogliśmy w mediach społecznościowych podglądać jej podboje wakacyjne to najwyraźniej wróciła już do praca. Zdjęcie, o którym mowa, uwiecznia moment, w którym Woźniak-Starak przygotowuje się do nagrania programu. Ma na sobie puchate kapcie oraz olbrzymie wałki na głowie. Widać, że do dopiero po zabiegach stylistów będzie wyglądała tak, jak tego wymaga program telewizyjny. - Tak wyglądam w drodze do pracy, P.S. przepraszam Panią, którą wystraszyłam w łazience na stacji - podpisała zdjęcie dziennikarka. Współczujemy pani, która przestraszyła się gwiazdy TVN-u, kiedy dotarło do niej, z kim ma do czynienia na pewno była jeszcze bardziej zdezorientowana. Pani Agnieszka przynajmniej prezentuje duży dystans do siebie. Też byście się jej przestraszyli w takim wydaniu, gdybyście wpadli na nią w jakiejś publicznej toalecie? Agnieszka Woźniak-Starak przed nagraniami, fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczny artykuł! Media: „Klan ZNĘCA SIĘ nad niepełnosprawny Maćkiem”
  2. Oczyszczanie organizmu z toksyn i pasożytów na wiele sposobów
  3. W hitowym serialu TVP kochali go wszyscy. Padła śmiertelna diagnoza
  4. Skandaliczny artykuł! Media: „Klan ZNĘCA SIĘ nad niepełnosprawnym Maćkiem”
  5. Brutalne słowa Krzysztofa Krawczyka. Nikt się tego nie spodziewał
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News