Na twarzy blondynki pojawił się uśmiech. Oblicze Agnieszki Woźniak-Starak uchwyciły kamery

Na twarzy blondynki pojawił się uśmiech. Oblicze Agnieszki Woźniak-Starak uchwyciły kamery Źródło: youtube/magazyn_gala/

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy od śmierci ukochanego męża pojawiła się na medialnym wydarzeniu. Wszystkie kamery były zwrócone w jej stronę, by z dokładnością obserwować reakcję na ostatni film zmarłego producenta. Niespodziewanie na twarzy dziennikarki pojawił się uśmiech.

Agnieszka Woźniak-Starak przechodzi tragiczny czas, który ciężko jest opisać słowami. Po stracie ukochanego odcięła się od świata show-biznesu, mediów społecznościowych i na próżno wypatrywać jej w miejscach publicznych. Zapowiedziała jednak, że gdy tylko poczuje się na siłach, powróci do telewizji, jednak jak sama przyznała, może to potrwać nawet wiele miesięcy. Ku uciesze jej fanów, celebrytka pojawiła się ostatnio na wielkim wydarzeniu, które w dużej mierze było związane z jej tragicznie zmarłym mężem. Choć na jej twarzy nie zabrakło łez, zupełnie niespodziewanie pojawił się również uśmiech. 

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze ostatniego filmu męża 

Nim Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno, zawzięcie pracował nad produkcją nowego filmu "Ostatnia gra", na którego premierze niestety go zabrakło. Nie zabrakło jednak jego żony, która na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych pojawiła się w obecności teściów oraz przyjaciół. 

Wszyscy od razu skupili na niej swój wzrok, bacznie obserwując reakcję. Pogrążona w żałobie dziennikarka nie potrafiła powstrzymać łez i wraz z teściową pozwoliły sobie na upust emocji, zupełnie nie przejmując się kamerami. Przez dłuższą chwilę nie były w stanie opanować wzruszenia, które nasilało się coraz bardziej, jednak wzajemne wsparcie pozwoliło im dotrwać do końca filmu.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na twarzy wdowy znów pojawił się uśmiech 

Chwilę po emisji, Agnieszka otrzymała ogromne wsparcie od zgromadzonych wokół bliskich. Wszyscy zaczęli ją przytulać i kierować w jej stronę kilka ciepłych słów, które jak się okazało, bardzo podniosły ją na duchu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne
2. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

Niespodziewanie zauważono, że na jej twarzy znów pojawił się uśmiech. Taki widok był dla wszystkich pozytywnym zaskoczeniem, który zamienił przygnębiający wieczór w chwilę pozytywnej zadumy nad zmarłym Piotrem. Gdy tylko w mediach pojawiły się krótkie filmiki i zdjęcia, na których widać uśmiechającą się wdowę, fani od razu zaczęli wyrażać swoje nadzieje, by tak już zostało. Internauci liczą również, że ulubienica już niebawem do nich wróci.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
  4. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  5. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  6. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

Źródło: super express

Następny artykuł