Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty

Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty Źródło: .

Agnieszka Woźniak-Starak wciąż nie wie, co stało się z jej zaginionym mężem. W tych trudnych chwilach dziennikarka może na szczęście liczyć na wsparcie bliskich i przyjaciół. Zadbano także o pomoc specjalisty.

Agnieszka Woźniak-Starak przebywa obecnie w rodzinnej posiadłości we Fulendze, nieopodal miejsca, w którym doszło w niedzielę nad ranem do wypadku. Za burtę motorówki wypadł jej mąż, słynny producent filmowy Piotr Woźniak-Starak i pasażerka łodzi. Kobieta dopłynęła do brzegu o własnych siłach, los mężczyzny jest nieznany. Poszukiwania trwają, a w tym momencie bezcenna jest już każda minuta.

Agnieszka Woźniak-Starak jest z rodziną. Zorganizowano pomoc

Agnieszka Woźniak-Starak nie jest w tych trudnych chwilach sama - może liczyć na wsparcie bliskich. W Fulendze przebywają z nią bliscy - jak informowały media, rodzina zaginionego milionera pojawiła się na miejscu, by być jak najbliżej poszukiwań. Mieli też zatrudnić dodatkowych specjalistów, by wsparły służby w poszukiwaniach. Te z kolei zostaną na ten moment przerwane. Póki co, działania na Kisajnie nie przyniosły przełomu, akcja zostanie wznowiona jutro.

Według wiadomości "Super Expressu" Agnieszka Woźniak-Starak nie jest w dobrym stanie. Portal twierdzi, że dziennikarce trzeba było zapewnić specjalistyczną pomoc psychologiczną. W tak trudnej sytuacji może być to niezwykle istotne. Najgorsza wydaje się niepewność co do losu męża. Specjalista pomoże w odpowiednim przejściu przez ciężki czas.

Agnieszka Woźniak-Starak nie jest sama. Głosy wsparcia od przyjaciół

Mija już kolejna doba od zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka. Choć akcja poszukiwawcza została zakrojona na szeroką skalę i biorą w niej udział odpowiednio wyszkolone jednostki, takie jak Grupa Specjalna Płetwonurków RP, wciąż nie ma rezultatów. Powodem tego może być rozległy obszar, na jakim prowadzone są działania i fakt, że nie wiadomo, w którym miejscu doszło do nieszczęśliwego zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jutro służby wrócą nad jezioro i będą kontynuować poszukiwania. Nadzieja, że zaginiony odnajdzie się żywy, wciąż się tli. Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na liczne głosy wsparcia płynące ze strony fanów i przyjaciół.

- Jestem w ogromnym szoku!!! Sercem z Tobą i Piotrem! - napisał Robert Biedroń.

- Agnieszko, trzymaj się - skomentowała Marcelina Zawadzka.

- Agnieszko, trzymaj się jak najsilniej - to słowa Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie
2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

Sama Agnieszka Woźniak-Starak nie komentowała jeszcze sprawy. Zablokowała możliwość dodawania komentarzy na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News