Wielki powrót Agnieszki Woźniak-Starak!

Wielki powrót Agnieszki Woźniak-Starak! Źródło: instagram.com/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła na salony - dziennikarze są tego już pewni. Żona zmarłego w sierpniu Piotra Woźniaka-Staraka wzięła udział w ważnej gali. Mimo żałoby musiała się tam pojawić.

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża zapowiedziała, że nie będzie pokazywać się publicznie tak często jak kiedyś, co jest zupełnie zrozumiałe. Do tej pory jedynym wyjątkiem od tego postanowienia była premiera filmu Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz jednak niespodziewanie znowu pojawiła się na ściance.

Agnieszka Woźniak-Starak pozowała na ściance. Nie była sama

We wtorek dziennikarze przyłapali gwiazdę TVN na zakupach w drogim, warszawskim butiku. Towarzyszyła jej wtedy koleżanka, a teraz wszystko stało się jasne - być może szukała kreacji na ważny, nadchodzący wieczór. Wydarzenie odbyło się w luksusowej lokalizacji - w Łazienkach Królewskich.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała pojawić się na ściance i na gali Herbapol 2019, na której były rozdawane nagrody dla przedsiębiorców. Nie była skazana sama na siebie - u jej boku można było zobaczyć rodziców zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka: Annę i Jerzego. To właśnie ojciec pochowanego w sierpniu 39-latka posiada w Herbapolu Lublin ogromne udziały, które są częścią jego gigantycznej fortuny.

Internauci trzymają kciuki za dziennikarkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po tragicznych, sierpniowych wydarzeniach, pożegnalnych postach Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie oraz rezygnacji z występowania w TVN-ie wydawało się pewne, że fotografowie nie przyłapią jej na ściance co najmniej do końca roku. Jak się okazuje, dziennikarka podjęła poważną decyzję i postanowiła wesprzeć teściów w ważnym dla nich dniu. Niewykluczone więc, że jest to jej wielki powrót i fani w końcu będą mogli znów oglądać ją w mediach i na ekranach.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn

2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

Ubrana w czarną, satynową koszulę z grubym chokerem na szyi oraz dobraną, czarną, skórzaną spódnicę, rozdawała uśmiechy na ściance z logo firmy. Internauci doceniają jej kreację i jednocześnie mocno dopingują.

-  Ludzie to by chcieli, żeby leżała w łóżku zalewała się łzami, najlepiej jeszcze jakby wpadła w alkoholizm, wtedy może udowodniłaby według takich, że przeżywa żałobę... Jakie to typowe oceniać innych - napisała jedna z internautek.

- Bo żałobę nosi się w sercu. Bardzo dobrze. Brawo Agnieszka - dopingowała gwiazdę fanka.

Fot. instagram.com/plejadapl/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News