Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła już dłużej milczeć. Dobitna wiadomość, która nie pozostawia wątpliwości

Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła już dłużej milczeć. Dobitna wiadomość, która nie pozostawia wątpliwości Źródło: instagram.com aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak stara się wrócić "do normalności" po tragicznej śmierci swojego męża. Z racji tego, że małymi krokami stara się wracać do pracy, media zainteresowały się jej poczynaniami. Tym razem dowiadujemy się o jej stanowczej decyzji.

Agnieszka Woźniak-Starak w dalszym ciągu stanowi łakomy kąsek dla niektórych plotkarskich mediów. W ostatnim czasie pojawiły się dość dziwne pomówienia, a informacje dotyczące dziennikarki zamknęły usta ciekawskim raz na zawsze.

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy z tego nie zrezygnuje

Celebrytka w dalszym ciągu musi znosić pytania dziennikarzy, ludzi z branży, znajomych oraz przyjaciół na temat tego, co dalej. Jej każdy kolejny krok jest szeroko komentowany. Tym razem pojawiły się nieśmiałe przypuszczenia, czy aby Agnieszka Woźniak-Starak nie powinna wrócić do swojego panieńskiego nazwiska.

- Od razu usłyszeliśmy, że Aga nie widzi powodu, by to robić. Nawet nie przeszło jej to przez myśl ze względu na miłość, jaką czuła i nadal czuje do Piotra - zdradził dziennikarzom "Faktu" jeden z dobrych kolegów celebrytki.

Zmiana nazwiska pomogłaby w pogodzeniu się ze śmiercią milionera?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co miałoby skłonić dziennikarkę do zmiany nazwiska Woźniak-Starak na jej panieńskie, Szulim? Według niektórych mogłoby to pomóc celebrytce nieco "odciąć się" od przykrych wydarzeń z sierpnia zeszłego roku. Wspomnienia zostaną z nią jednak na zawsze, bez względu na to, czy zmieniłaby swoje personalia czy nie. W związku z tym znajomi już wiedzą, jakich tematów nie poruszać. Zmiana nazwiska nawet nie wchodzi w grę, ich małżeństwo było pełne miłości i ciepła.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktor kultowego serialu z TVP. Miał zaledwie 21 lat
2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała nagranie

Od momentu sierpniowych wydarzeń, Agnieszka Woźniak-Starak w ogóle nie pojawia się w mediach. Nie tak intensywnie, jak kiedyś. Udzieliła jedynie bardzo szczerego wywiadu, pojawiła się na premierze filmu, której producentem był jej zmarły mąż, lecz na typowych eventach branży rozrywkowej jej nie zobaczymy. Edward Miszczak nadal czeka na jej powrót do TVN, a tymczasem Agnieszka Woźniak-Starak zaangażowała się w swoją autorską audycję "Life Balance" w newonce.radio.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jerzy Zięba twierdzi, że wie jak powstrzymać koronawirusowe szaleństwo. Zwraca się do lekarzy
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Minister zdrowia podał druzgocące dane. To wtedy nastąpi szczytowy moment epidemii w Polsce
  4. Jerzy Owsiak dostał SMS-a od ministra zdrowia podczas programu na żywo. Od razu przeczytał, dobitne słowa
  5. Student z Włoch pokazał porażające nagranie. Widać na nim rząd trumien
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News