Sąsiedzi w końcu ujawniają prawdę o Agnieszce Woźniak-Starak. Wyjątkowo szczere, dobitne słowa

Sąsiedzi w końcu ujawniają prawdę o Agnieszce Woźniak-Starak. Wyjątkowo szczere, dobitne słowa Źródło: YouTube / Magazyn Gala

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą niezwykle bolesne, trudne miesiące. Dziennikarka w zeszłoroczne wakacje nagle straciła ukochanego męża. O to, jak obecnie czuje się gwiazda, media zapytały jej sąsiadów.

Agnieszka Woźniak-Starak była przez lata jedną z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka postanowiła jednak wycofać się z projektów, których była twarzą, po tragicznej śmierci ukochanego męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w minione wakacje podczas urlopu na Mazurach. Prezenterka niespodziewanie została wdową i przez długi czas nie mogła poradzić sobie z tą bolesną stratą.

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do aktywnego życia

W ostatnim czasie gwiazda zdaje się jednak odzyskiwać życiową równowagę. Wróciła do mediów społecznościowych, gdzie otrzymuje ogromne wsparcie od szerokiego grona fanów. Woźniak-Starak chętnie dzieli się z nim prywatnymi chwilami, które spędza głównie wśród przyjaciół. Na krok nie odstępują jej także ukochane psy, a warto zaznaczyć, że prezenterka ma ich aż sześć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąsiedzi zauważyli przemianę prezenterki

O to, co w ostatnim czasie dzieje się z dziennikarką, oraz jak tak naprawdę się czuje, "Super Express" zapytał jej sąsiadów. Warto przypomnieć, że choć Woźniak-Starak spędza dużo czasu w górach, chętnie wraca też do swego domu w Konstancinie-Jeziornej. Tam można ją spotkać przede wszystkim na długich spacerach ze sforą czworonogów. Wspomnieni sąsiedzi, od czasu do czasu widujący prezenterkę, nie ukrywają, że w ostatnim czasie miała zajść w niej ważna, obiecująca zmiana.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazdor TVP. Widzowie go kochali, poruszające słowa Marty Manowskiej
2. Zapłacicie 270 zł, albo zrobią wam kontrolę w domach. Ukarano już blisko 10 tys. osób

- Już dawno nie wyglądała tak dobrze. Miło było zobaczyć na jej twarzy radość - stwierdził szczerze jeden z rozmówców medium, mieszkający w pobliżu gwiazdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  2. Koniec sezonu dla legendy reprezentacji Polski. Zerwał więzadła krzyżowe, fatalna wiadomość
  3. Zamówił deser w restauracji. Gdy zobaczył, co kelner napisał na paragonie, zamarł
  4. Dopiero teraz ujawniono dramatyczne szczegóły choroby Tomasza Lisa. Smutne słowa, ciężko powstrzymać łzy
  5. Media właśnie obiegły informacje o nagłej śmierci. Wielka strata, wszyscy mieli nadzieję

Źródło: Gwiazdy WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News