Na tę cudowną kreację stać każdą z Was. Woźniak-Starak pokazuje, że nie trzeba wydać milionów, by świecić jak gwiazda

Na tę cudowną kreację stać każdą z Was. Woźniak-Starak pokazuje, że nie trzeba wydać milionów, by świecić jak gwiazda Źródło: screen/Youtube.com/Magazyn Gala

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła fanów oraz fotografów. Prowadząca "Big Brothera" pokazała się w bardzo ładnym kombinezonie, który z miejsca został okrzyknięty najlepszą stylizacją gali, w której brała udział gwiazda TVN-u. Jak się okazuje, nie trzeba wydawać fortuny, by wyglądać olśniewająco.

Agnieszka Woźniak-Starak jest bez wątpienia jedną z ikon współczesnej mody. Można się kłócić o to, kto jest najlepiej ubraną polską gwiazdą, ale ikona telewizji TVN od lat pokazuje się z jak najlepszej strony i już niejednokrotnie udowodniła, że potrafi się świetnie ubrać. Teraz prezenterka na jednej z gal pojawiła się w niezwykłej stylizacji, której cena okazuje się wyjątkowo atrakcyjna. Wcale nie trzeba wydawać fortuny, aby poczuć się jak gwiazda. 

Agnieszka Woźniak-Starak oczarowała fotografów i koleżanki z branży swoją stylizacją

To nie pierwszy raz, gdy Agnieszka Woźniak-Starak wzbudza wielkie emocje swoim strojem na branżowej gali. Żona bogatego biznesmena przyzwyczaiła wszystkich fotografów gwiazd w Polsce do tego, że ubrania, które ma na sobie mogłyby równie dobrze znaleźć się na paryskich wybiegach modowych. Teraz prezenterka postawiła jednak na elegancję, prostotę i niewielki budżet.

Czarny kombinezon w czarne groszki, który miała na sobie gwiazda telewizji od razu przykuł wzrok aparatów i zazdrosnych koleżanek z krajowego show-biznesu, które myślały, że sytuowana gwiazda po raz kolejny wydała tysiące. Tym razem, było jednak inaczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie trzeba wydawać milionów, by wyglądać jak gwiazda

Woźniak-Starak co prawda nie przyznała się do tego, ale jej stylizacja pochodziła ze sklepu sieciowego. Kombinezon można bez problemów nabyć w sieci sklepów Zara, a jego cena wynosi 249 złotych, co jest naprawdę małą kwotą, zważając na fakt, że celebrytka uwielbia kosztowne kreacje.

Możliwe, że Agnieszka Woźniak-Starak swoim zachowaniem zapoczątkuje swoistą modę wśród gwiazd, które zamiast pokazywać swoje bogactwo, zdecydują się na proste, zwykłe, ale niesamowicie efektywne stylizacje, które przyciągają wzrok aparatów i budzą podziw. Wszak nie chodzi o to, by wydawać ogromną sumę pieniędzy, skoro można wyglądać dobrze już w ubraniu pochodzącym ze popularnej sieciówki.

Tak prezentowała się Agnieszka Woźniak-Starak w najnowszej stylizacji:

Instagram.com/Agnieszka Woźniak-Starak

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu