Zastępczyni Agnieszki Woźniak-Starak w przejmującym stresie. Wszystko przez nagłe tragiczne okoliczności

Zastępczyni Agnieszki Woźniak-Starak w przejmującym stresie. Wszystko przez nagłe tragiczne okoliczności Źródło: .

Agnieszka Woźniak-Starak miała poprowadzić kolejną edycję programu "Big Brother", jednak w związku z tragiczną śmiercią jej męża wycofała się z tego zadania. Jej zastępczyni nie ukrywa, że nowe telewizyjne wyzwanie bardzo ją stresuje. Tragiczne okoliczności nie pomagają.

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi nowej edycji "Big Brothera". Jest to oczywiście związane ze smutnymi doniesieniami z życia prywatnego gwiazdy. Prezenterka przeżywa bowiem żałobę po tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniak-Staraka. Dziennikarka, która zastąpi ją w programie, nie kryje ogromnych emocji, które nią targają w związku ze swoją nową rolą.

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z udziału w "Big Brotherze"

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa obecnie niezwykle trudny czas. W końcu trudno wyobrazić sobie coś gorszego niż utratę ukochanej osoby, szczególnie w tak dramatycznych okolicznościach. Stacja TVN szybko zareagowała na tę rodzinną tragedię swojej prezenterki i znalazła dla niej zastępstwo. 

Miejsce Woźniak-Starak zajmie bowiem wschodząca gwiazda telewizji, Gabi Drzewiecka. Dziennikarka przyznaje, że jest bardzo podekscytowana szansą, która otrzymała, natomiast stresuje ją trochę to, w jakich okolicznościach to wszystko się odbywa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zastępczyni Woźniak-Starak

Nowa edycja "Big Brothera" rusza już 13 września i z pewnością wszyscy będą oceniać to, jak swoje zadanie wykonuje nowa prezenterka.  W końcu tragiczną historią rodziny Woźniaków-Staraków żyło całe polskie społeczeństwo i wszyscy doskonale wiedzą, dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawi się w tej odsłonie telewizyjnego show. 

Drzewieckiej nie uda się uniknąć porównań do swojej poprzedniczki, dlatego dziennikarka będzie usiłowała pokazać wszystkim swój profesjonalizm. Tragiczne okoliczności, w jakich przejęła posadę, nakładają na nią dodatkową presję. Celebrytka wcześniej zajmowała się głównie dziennikarstwem muzycznym, ale ma na swoim koncie również prowadzenie kilku prestiżowych wydarzeń w branży rozrywkowej i wydaje się być idealną kandydatką, żeby godnie zastąpić Agnieszkę Woźniak-Starak. 

- Ja myślę, że ten stres, jeżeli on się pojawia, to jest spowodowany okolicznościami, w których to wszystko się będzie działo. Natomiast jestem szczęśliwa, ciekawa, pełna nadziei, tak sobie myślę - wypowiedziała się o całej sytuacji Gabi Drzewiecka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2.Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Zbliżająca się premiera nowego sezonu "Big Brothera" jest od dawna wyczekiwana przez widzów. Być może udział w tym programie sprawi, że kariera Gabi Drzewieckiej wystrzeli. Miejmy nadzieję, że dziennikarka uniesie ciężar tego trudnego zastępstwa. 

Źródło: Instagram/Gabi Drzewiecka 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł