Niestety, Julia Wieniawa wygląda teraz jak Agnieszka Włodarczyk po solarium

Niestety, Julia Wieniawa wygląda teraz jak Agnieszka Włodarczyk po solarium Źródło: Instagram/Agnieszka Włodarczyk, Julia Wieniawa

Agnieszka Włodarczyk swojego czasu bardzo chętnie prezentowała wszystkim Polakom swoją opaleniznę. Dziś jej młodsza koleżanka bierze z niej przykład i również prezentuje swoją brązową skórę. Julia Wieniawa pokazała nowe zdjęcie, na którym chyba przesadziła z opalaniem.

Agnieszka Włodarczyk to jedna z ulubionych aktorek Polaków, która bardzo chętnie korzystała ze słońca i prezentowała swoją opaloną skórę. Niezależnie od tego, czy korzystała z usług solarium czy naturalnego źródła opalenizny, wszyscy pamiętają wpadkę, jaką zaliczyła, gdy pozowała na polsatowskiej ściance.

Agnieszka Włodarczyk inspiracją dla Julii Wieniawy?

Ze starszej i bardziej obeznanej z show-biznesem koleżanki wzięła przykład młodziutka Julia Wieniawa. Dziewczyna obecnie przebywa na Bali, gdzie uczestniczy w kursie jogi. Ćwiczenia, medytacja i spacerowanie po plaży można już zauważyć na skórze Wieniawy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Młoda celebrytka najwyraźniej przesadziła z kąpielami słonecznymi. Na ostatnio opublikowanym przez nią zdjęciu widać, jak jej skóra zabarwiła się na piękny brąz. Niestety widać też ślady poparzeń. Zbyt długie przebywanie na słońcu, bez odpowiedniego zabezpieczenia kremem z filtrem UV, może spowodować wielkie szkody dla całego organizmu, nie tylko dla skóry.

Agnieszka Włodarczyk zrezygnowała z solarium

Na szczęście Agnieszka Włodarczyk już nie opala się tak mocno. Teraz gwiazda stawia na naturalne piękno. Na ostatnich zdjęciach, które zostały przez nią opublikowane, zachwyca minimalnym  makijażem i stylizacjami dopasowanymi do nienagannej figury. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda robi furorę w USA. Internet nie zapomni jej tamtego dnia
2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńowskiej

Internauci komentujący ostatnie zdjęcie Agnieszki Włodarczyk zachwycają się jej urodą. Ich zdaniem aktorka wygląda zdecydowanie lepiej w swojej naturalnej wersji. Niestety, pod zdjęciami Julii Wieniawy nie ma takich komentarzy. Tam pojawia się troska o skórę gwiazdy i kąśliwe komentarze nawiązujące do wpadek różnych gwiazd, które podobnie przesadziły z opalaniem - naturalnym bądź nie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zachód słońca w Uluwatu 🙏🏼

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcy polskiej miejscowości stracili z kont wszystkie pieniądze. Pilne ostrzeżenie policji w TVN
  2. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor "Rancza" cierpiał niewyobrażalnie
  3. Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. Tysiące Polaków bez podwyżki płacy minimalnej. Pracodawcy masowo OMINĄ PRAWO!

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News