Różnica jest potężna, zdjęcia zniewalają. Agnieszka Włodarczyk 20 lat temu i dziś

Różnica jest potężna, zdjęcia zniewalają. Agnieszka Włodarczyk 20 lat temu i dziś Źródło: Screenshot z youtube.com/Plotek.pl

Agnieszka Włodarczyk to aktorka, którą zna cała Polska. Rozpoznawalna stała się głównie dzięki swoim rolom w filmie "Sara", a także "E=mc2", gdzie wcielała się w piękną Stellę, dziewczynę Ramzesa. Filmy te mocno się zestarzały. Tak kiedyś wyglądała zaledwie dwudziestoletnia Agnieszka Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk dzisiaj nadal jest aktywna zawodowo i udziela się głównie w projektach teatralnych, a także w serialach. Ostatnio zagrała Palomę w filmie "Diablo" (w reż.  Michała Otłowskiego i Daniela Markowicza).

Wszyscy pamiętają jej rolę przepięknej Stelli, a także "Sary", a plakaty z jej zdjęciami były ważną częścią pokoju każdego nastolatka. Tak niegdyś wyglądała 20-letnia Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk była wymarzoną dziewczyną każdego młodzieńca

Aktorka została przez naturę obdarzona niezwykłą urodą, którą nawet dzisiaj podziwiają internauci. Choć Włodarczyk wielkimi krokami zbliża się do czterdziestki, to nadal z powodzeniem niejednemu "zawróciłaby w głowie".

Jej dziewczęcy urok i piękno niegdyś doceniły także agencje z branży modowej, bowiem Włodarczyk wielokrotnie w przeszłości prezentowała swoje wdzięki na łamach "Playboya" czy "CKM", a kolejne nr miesięczników z jej udziałem rozchodziły się niczym świeże bułeczki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niezapomniane role w filmach

Do dzisiaj Włodarczyk uważana jest za połączenie piękna i talentu, co oczywiście pozwoliło jej zdobyć wielką sławę i popularność. Była zapraszana do wielu filmów. Między innymi do komedii "Poranek Kojota", i choć zagrała tam jedynie pielęgniarkę, to jej lekko wyzywający strój zauważony został przez fanów płci męskiej aktorki.

Szczególnie dobrze jej postać kojarzona jest także z "13 posterunkiem", gdzie odegrała rolę siostry Czarka. Agnieszka (bo tak miała na imię w sitcomie) pakowała się w liczne tarapaty. Była piękną licealistką zmieniającą chłopaków jak rękawiczki. Brat Czarek nieustannie bał się, że jego siostra za chwilę zajdzie w ciążę, a nie zdała jeszcze nawet matury. Trzeba przyznać, że serialowa Agnieszka była lekkomyślna i nie grzeszyła przy tym inteligencją.

Fot. screen shot z filmu "E=mc2"

Fot. screen shot z serialu "13 posterunek"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. Z ostatniej chwili: na pokładzie było 101 osób, samolot awaryjnie wylądował w Warszawie
  4. Dusił to w sobie przez wiele lat, teraz zdecydował się wszystko opowiedzieć. William druzgocąco o śmierci księżnej Diany
  5. Rząd chce wprowadzić 500 plus dla dorosłych. Kolejna wyborcza obietnica pochłonie miliardy
  6. Krystyna Pawłowicz ma problem. Poprosiła publicznie o ratunek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News