Tak wyglądała Agnieszka Szulim, zanim została obrzydliwie bogata. Trudno ją rozpoznać na starych zdjęciach

Tak wyglądała Agnieszka Szulim, zanim została obrzydliwie bogata. Trudno ją rozpoznać na starych zdjęciach Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNpl

Agnieszka Szulim przez ostatnich kilka lat przeszła niesamowitą metamorfozę. Wszystko dzięki show biznesowi, w którego życiu celebrytka uczestniczy niemal na bieżąco. Jak wyglądała, zanim stała się tak popularna? Nie poznalibyście jej przeglądając stare zdjęcia gwiazdy TVN.

Agnieszka Szulim dzięki kilku dobrym decyzjom życiowym stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych osobowości telewizyjnych w kraju. Chodzi między innymi o jej decyzję o zmianie stacji, a także o ślub z Piotrem Woźniak-Starakiem - znanym polskim milionerem. Zanim osiągnęła sukces zawodowy, a także zanim wyszła za obecnego partnera, wyglądała zupełnie inaczej. Nie poznalibyście jej na ulicy.

Agnieszka Szulim przed metamorfozą

Dziennikarka znana jest z bycia prowadzącą przeróżnych programów telewizyjnych. Obecnie współpracuje głównie ze stacją TVN. W ostatnim czasie otrzymała propozycję, aby zostać gospodarzem "Big Brothera", którą przyjęła. Wcześniej mogliśmy podziwiać ją w "Ameryce Express". Zanim jednak przeszła do TVN, prowadziła w TVP "Pytanie na śniadanie".

Jej życie zmieniło się o 180 stopni w wakacje roku 2016, kiedy to postanowiła wyjść za mąż za Piotra Woźniak-Staraka, który to jest synem właścicieli Polpharmy. Małżeństwo ma majątek o wartości ponad 3 mld, co dało im 5. miejsce w rankingu najbogatszych Polaków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małżeństwo z tak dobrze ustawionym mężczyzną sprawiło, że Agnieszka Szulim z czasem wprowadziła w swoje życie wiele zmian, na które od teraz po prostu ją stać. Jej metamorfoza kosztować musiała wiele, o czym świadczą stare zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej.

Dziennikarka wygląda teraz jeszcze piękniej, zrzuciła sporo wagi, a w dodatku jej cera zdaje się być gładka jak u niemowlęcia. Szulim nie stroni od drogich kosmetyków do makijażu i wymyślnych kreacji, w których chętnie występuje w prowadzonych przez siebie programach. To wszystko daje niesamowity efekt, a widzowie nie potrafią przejść obok niej obojętnie.

A Wy, jak oceniacie jej zdjęcia sprzed lat?

Fot. screen shot z "Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła się nie do poznania. Mamy stare zdjęcia" (gwiazdy.wp.pl)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Zdecydowana reakcja Watykanu w związku ze strasznym pożarem katedry Notre Dame
  4. Oby Gwiazdowski się mylił. "Emeryci pobiorą pieniądze na leki ze skarbonek wnuków"
  5. Wstrząsające wyznane uczestniczki "Big Brothera" o śmierci mamy. Stoczyła dramatyczną walkę z ojcem
  6. Początek przełomu w leczeniu nowotworu? Lek oparty na szczepionce

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News