Intymne wyznanie Agnieszki Szulim. Co na to mąż?

Intymne wyznanie Agnieszki Szulim. Co na to mąż? Źródło: fot. youtube.com/Plejada

Agnieszka Szulim bardzo często zaskakuje wszystkich swoimi kreacjami. Jej suknie, buty i eleganckie dodatki kosztują majątek, ale mimo to dziennikarka najlepiej czuję się w całkiem innej "kreacji". Intymne wyznanie wstrząsa. A co do powiedzenia ma jej mąż?

O stylu Agnieszki Szulim media mówią bezustannie. Jej kreacje są niezwykle drogie. Buty czy torebki za tysiące złotych to dla bogatej dziennikarki norma. I mimo że w takich stylizacjach Agnieszka Szulim czuje się bardzo dobrze, to jednak najlepiej jest jej... nago! - Najlepiej czuję się nago, oczywiście pod warunkiem, że mam pomalowane paznokcie. To mi wystarcza by czuć się sexy - relacjonuje Agnieszka.

Agnieszka Szulim kocha chodzić nago! Co na to jej mąż?

Piękna dziennikarka nie wstydzi się swojego ciała i bardzo chętnie chodzi nago po domu. To ją cieszy najbardziej i z pewnością także jej męża! Piotr Woźniak-Starak z pewnością nieraz czuje się zazdrosny o ukochaną, ale jej "domowa kreacja" może się okazać idealnym pocieszeniem. Agnieszka Szulim wyznaje także, że wybieranie stylizacji na czerwony dywan nie zajmuje jej zbyt dużo czasu. - Dbanie o siebie wymaga długich godzin i nie przepadam za tym, mimo że efekt jest tego wart. Jak jestem u kosmetyczki to pożytkuję ten czas na przeczytanie ciekawej gazety, wszystko by czymś się zająć i nie zanudzić - zdradza dziennikarka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij do nas maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmar ciężarnej gwiazdy TVN. Jest ciężko chora, lekarze rozłożyli ręce
  2. Michał Szpak ucieka z Polski! Już nie wróci, fanki załamane
  3. Rozgoryczony Krychowiak przeprasza Polaków. O jego słowach mówią dziś wszyscy
  4. Klasyczne stylizacje, w których zawsze będziesz wyglądać dobrze
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News