Agnieszka Szulim jest albo kochana, albo szczerze nienawidzona. Gwiazda słynie z kontrowersji, których dopuszcza się nawet na wizji. Ku rozpaczy widzów, po ostatniej awanturze nie dość, że pozostała w TVN, to otrzyma własny program.

Agnieszka Szulim jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Pracująca w mediach od niemal dwóch dekad dziennikarka zdobyła ogromną popularność, dzięki prowadzeniu śniadaniówki Telewizji Polskiej „Kawa czy herbata?”.

Następnie pracowała w TVP2, gdzie prowadziła „Pytanie na śniadanie”, wsławiła się również prowadzeniem programu „Bitwa na głosy” na tej samej antenie. W 2013 roku na dobre zagościła w TVN, gdzie zaczęła od prowadzenia własnego programu o tematyce plotkarskiej i show-biznesowej „Na językach”.

Audycja powstawała do 2016 roku, gdy zaniechano jej finansowania. Szulim zaangażowano także do TVN Style, a latem zajmowała się także Dzień Dobry TVN. Dwa lata temu zatrudniono ją przy Azja Express (dziś Ameryka Express).

Awantura z udziałem prowadzącej

Nieczęsto zdarza się, by gospodarz jakiegoś programu otwarcie go krytykował i dążył do umniejszenia jego wartości. Niedawno dokonała tego właśnie Szulim, której reakcją na oskarżenia wobec Filipa Chajzera było podanie w wątpliwość własnej przyszłości przy Ameryka Express.

– Wstyd mi za ten odcinek programu „Ameryka Express” […] Dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program poprowadzić? – powiedziała prowadząca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki nie chcą o tym mówić. Niewygodne fakty

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?

źródło: fakt.pl