Dziś Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak świętowaliby 3. rocznicę ślubu. "Mówią o nas stare dusze"

Dziś Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak świętowaliby 3. rocznicę ślubu. "Mówią o nas stare dusze" Źródło: screenshot/TVN

Agnieszka Szulim miała bajkowy ślub. Zawsze wspominała ten dzień z uśmiechem na ustach, podobnie zresztą jak mąż. 27 sierpnia przypada wyjątkowo smutny dzień - 3. rocznica uroczystości.

Szulim przeżyła ostatnio ciężkie chwile. Najpierw jej mąż zaginął na jeziorze Kisajno, potem przeciągające się poszukiwania wciąż dawały iskierkę nadziei na szczęśliwe zakończenie całej sprawy. Na koniec okazało się, że zwłoki jej ukochanego znajdowały się zaledwie 400 metrów od domu, w którym oczekiwała na jakiekolwiek wieści. 27 sierpnia będzie dla niej kolejnym ciosem.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobrali się 3 lata temu

Spektakularne zaręczyny Piotra Woźniaka-Staraka na balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" stanowiły zaledwie przedsmak pełnego przygód związku. Przez cały czas bardzo do siebie pasowali. "Mówią o nas stare dusze", wyznał filmowiec. Producent postarał się, aby ich ślub był naprawdę niepowtarzalny. Zabrał ukochaną do Wenecji, gdzie ta w białej sukni pływała gondolą, a zachwyceni tym widokiem przechodnie machali do niej. Przez cały ten czas towarzyszył jej ukochany.

Agnieszka Szulim wspominała ten dzień z uśmiechem i wzruszeniem. Jak sama później powiedziała w wywiadzie dla programu "Uwaga!", ten dzień był dla niej magiczny. Zapewne lubiła wracać myślami do 27 sierpnia 2016 roku, gdy przeżywała chyba jedną z najpiękniejszych chwil w swoim życiu. Od tego dnia minęły już trzy lata. Niestety parze nie było dane świętować tego dnia razem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para nie doczekała 3. rocznicy

Tragiczne wydarzenia na jeziorze Kisajno sprawiły, że Agnieszka Szulim została wdową na krótko przed trzecią rocznicą swojego ślubu. Można się tylko domyślać, jak wielkie cierpienie towarzyszy jej właśnie dzisiaj. Zapewne para miała wyjątkowe plany na uczczenie tej ważnej dla nich daty. Prezenterka jednak spędzi ten czas bez ukochanego, którego pogrzeb odbędzie się za kilka dni.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje aktorka "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" i wielu innych seriali
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka jest obecnie pogrążona w żałobie. Nic nie zapowiadało dramatycznej śmierci filmowca. Był zdrowym, pełnym pasji 39-latkiem, który odnosił sukcesy w branży. Miał przed sobą długie, dostatnie życie z piękną żoną u boku. Niefortunny wypadek sprawił jednak, że bliscy oraz przyjaciele muszą pogodzić z olbrzymią stratą, co na pewno nie jest łatwe.

  1. Córka Pawła Adamowicza zrobiła dla taty coś niesamowitego. Jej piękny gest wzrusza do łez
  2. Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest
  3. Dziś Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak świętowaliby 3. rocznicę ślubu. "Mówią o nas stare dusze"
  4. Tomasz Sekielski przeszedł operację. Nagranie ze szpitala trafiło do sieci
  5. Mama Patrycji chciała ukryć weselne koperty. Źle to zaplanowała

źródło: Uwaga! TVN

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu