Wcześniej pływał ze Starakiem feralną motorówką. Dopiero teraz wyjawił przedziwną treść napisu jaki się na niej znajdował

Wcześniej pływał ze Starakiem feralną motorówką. Dopiero teraz wyjawił przedziwną treść napisu jaki się na niej znajdował Źródło: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Szulim wciąż przeżywa stratę męża, który został odnaleziony martwy w jeziorze Kisajno. Jeden z jego znajomych podzielił się smutną wiadomością do swojego przyjaciela. Ujawnił również dziwny napis, jaki znajdował się na łodzi.

Agnieszka Szulim przeżywa ostatnio bardzo trudne momenty. Wszystko ma związek z tajemniczym zaginięciem jej męża na jeziorze Kisajno. O wyłowieniu zwłok mężczyzny dowiedzieliśmy się dopiero wczoraj z samego rana. Wiadomość o jego tragicznej śmierci wstrząsnęła nie tylko rodziną i znajomymi, ale całym środowiskiem artystycznym. 

Swoją wiadomość na temat odejścia Staraka postanowił opublikować jego bliski przyjaciel, który wielokrotnie spędzał z nim czas. Dodał również, że często pływał na łodzi wraz z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, zwracając uwagę na wyjątkowy cytat, który się na niej znajdował. Od razu przykuł on uwagę internautów.

Agnieszka Szulim musi sobie poradzić z tragedią. Kolejne osoby zabierają głos ws. śmierci jej męża

- Zginął mój kumpel... Nazywałem go wilkiem z Mazur lub młodym Starkiem. Kochał prędkość i adrenalinę, konstruował wynalazki, robił wspaniałe filmy, żył na pełnych obrotach. (...) Dla mnie jako człowieka, który miał wypadki, wpadał do zapadni, również przegina z pracą, tempem, adrenaliną śmierć Piotrka jest ciosem, ale też wielką przestrogą i nauczką. Odszedł świetny producent, pozytywny wariat, człowiek o wielkim sercu, który kochał się dzielić swoim szczęściem z innymi i jak każdy z nas wojował ze swoimi demonami - napisał na swoim Facebooku raper L.U.C.

Mężczyzna był bliskim przyjacielem Staraka i spędzał z nim mnóstwo czasu, również na łodzi, na której doszło do wypadku. Muzyk postanowił również podzielić się swoim wyjątkowym spostrzeżeniem. 

- Dla mnie to mistyczna, osobista i refleksyjna historia. Kilkanaście dni temu pisałem Wam że spotkałem bogatego kumpla. Nie piszę Wam o wielu rzeczach szanując prywatność ludzi, ale tym kumplem był właśnie Piotr, z którym pływałem po Mazurach m.in. na tej feralnej motorówce z napisem „live and let die...” - pisze na Facebooku L.U.C.

Dzisiaj grzeje: 1. Wstępne oględziny zwłok miały wykazać, że Starak zmarł inaczej niż przez utonięcie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Live and let die" znaczy po polsku "żyj i pozwól umrzeć". Niektórzy internauci doszukują się tu wyjątkowego przesłania kierowanego do znajomych Staraka. W istocie jest to najpewniej odwołanie do jednej ze znanych piosenek, jednak wiele osób twierdzi, że nawiązanie do śmierci nie jest żadnym przypadkiem i z pewnością brzmi wyjątkowo.

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Przestępca ośmieszył się tak, że nawet pod celą padną ze śmiechu. Żałośnie zdradził kryjówkę policji
  4. Obok nieruchomego kota nagle przemknęło coś niespotykanego. Kamera uchwyciła widok, którego domownicy nigdy nie chcieli zobaczyć
  5. Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała jak wyglądał jej ślub z Piotrem. Niewyobrażalna magia

źródło: WP

Następny artykuł