Chcą zlinczować Radwańską. Jej oferta rozwścieczyła internautów

Chcą zlinczować Radwańską. Jej oferta rozwścieczyła internautów Źródło: wikimedia.org

Agnieszka Radwańska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w świecie postaci polskiego sportu. Coraz więcej inwestuje jednak nie w tenis, a w marketing. Właśnie otworzyła kolejny hotel i to w samym centrum rodzinnego Krakowa. Jego oferta nie spodobała się jednak wszystkim internautom.

Agnieszka Radwańska nie prezentuje dziś takiej formy jak jeszcze kilka lat temu. Wygrywała turnieje rangi ATP, była finalistką najważniejszych zawodów tenisa, czyli "Wielkiego Szlema". Za sukcesami sportowymi poszły te reklamowe. Polka, jak i inne gwiazdy tenisa, reprezentowała wiele marek.

Agnieszka Radwańska otworzyła hotel. Kolejny

Tenisistka nie chce martwić się o swoją przyszłość po zakończeniu kariery. Od lat inwestuje pieniądze w sieć apartamentów. Ma je w kilku miastach - Krakowie, Warszawie, Sopocie, Zakopanem, ale też w Miami. Jej ostatnią inwestycją jest ekskluzywny hotel w samym centrum krakowskiego Rynku. Przy ulicy Krótkiej działa już kompleks 10 apartamentów. Mają one pozytywne skojarzenia dla Radwańskiej. W każdym z nich znajduje się charakterystyczne nawiązanie do miasta, w którym Agnieszka Radwańska wygrała jakiś turniej.

Ekskluzywny hotel, ale śniadania z dopłatą

Jak na apartament w dużym mieście przystało ceny za dobę są imponujące. Nie licząc wyżywienia cena za dzienny pobyt pod koniec października waha się od 448 do ponad 660 zł (dla pary).DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W cenie nie zawarto zestawu śniadaniowego. Ten należy dokupić oddzielnie u obsługi hotelowej. Fakt ten zadziwił niektórych internautów, którzy przy wybraniu np. dwóch noclegów (19-21 października) zapłaciliby blisko 900 zł! Niby cena nie robi tu różnicy, niemniej wydając taką kwotę na nocleg oczekiwalibyśmy porannego śniadania w ofercie. Serwis Booking.com wskazuje, że hotel oferuje tzw. "śniadanie kontynentalne" za dopłatą 30 zł. Mimo to kompleks Aga Tenis Apartments zbiera w popularnym serwisie noclegowym wysokie noty. Średnia wynosi aż 9,4 (w skali 10-punktowej), a pary oceniają warunki hotelu niemal za idealne. Jak podają sportowefakty.pl tenisistka zarobiła w trakcie kariery tenisowej ponad 27,6 miliona dol. Swoje inwestycje traktuje jako zabezpieczenie na życie po zakończeniu kariery sportowej. Wszystko wskazuje, że Radwańska płynnie przejdzie od sportu do własnego biznesu. Nadmieńmy, że ma dziś dopiero 29 lat, a więc całe życie na rozwijanie biznesowej pasji. Z drugiej strony, jako kibice, chętnie jeszcze zobaczylibyśmy Agnieszkę Radwańską walczącą o główne tenisowe trofea. Przykład Rogera Federera pokazuje, że sukcesy na korcie można osiągać nawet przed 40-stką.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kto jest bogatszy: Lewandowski czy Radwańska? Najbogatsi Polacy przed 40. w 2017 roku [ZOBACZ!]
  2. „Radwańska wyprosiła TVN z konferencji prasowej” GW dementuje
  3. Gwiazdowski vs Szumlewicz. Czy zabrać Radwańskiej 75% wygranej?
Następny artykuł