"Nie dożyjesz przyszłego roku". Groźby śmierci wobec poseł opozycji po materiale TVP

"Nie dożyjesz przyszłego roku". Groźby śmierci wobec poseł opozycji po materiale TVP Źródło: Flickr/Sejm RP

Agnieszka Pomaska usłyszała groźby śmierci pod swoim adresem. Posłanka była w szoku, wynikało bowiem z nich jakoby miała nie dożyć przyszłego roku. Wszystko związane jest z materiałem TVP.

Agnieszka Pomaska stała się celem przerażających ataków. Posłanka opozycji usłyszała pod swoim adresem groźby śmierci. Wrogość wobec polityczki najprawdopodobniej związana jest z materiałem, który został wyemitowany przez TVP. 

Agnieszka Pomaska w niebezpieczeństwie?

Agnieszka Pomaska jest posłanką Koalicji Obywatelskiej, która w odważny sposób krytykowała Telewizję Publiczną. Wygląda na to, że to, co dzieje się teraz, może być pewnego rodzaju karą za jej odważne wypowiedzi. Polityczka poinformowała, że usłyszała ostatnio groźby śmierci pod swoim adresem. 

Działaczka pochodząca z Gdańska stwierdziła również, że TVP prowadzi nagonkę na jej miasto rodzinne, co również z pewnością nie uszło uwadze partii rządzącej. O tym, że jest w niebezpieczeństwie, poinformowała za pośrednictwem Twittera. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Nie dożyjesz przyszłego roku" 

Agnieszka Pomaska miała odwagę napisać na swoim Twitterze kilka mocnych słów na temat TVP i partii rządzącej. 

- Telewizja publiczna z grube miliardy, za pieniądze każdego z nas, kłamie i manipuluje. Czas z tym skończyć. Decyzję podejmiecie Wy. 13 października 2019 roku - napisała w mediach społecznościowych. 

Ta wypowiedź została wyemitowana na antenie Telewizji Publicznej. Posłanka ostro wypowiedziała się również o dziennikarzach pracujących dla TVP, nazywając ich kłamcami, którzy mają niewiele wspólnego z prawdziwym dziennikarstwem.  Najprawdopodobniej w związku z tymi słowami, posłanka Koalicji Obywatelskiej otrzymuje obecnie groźby śmierci. O całej sytuacji poinformowała sama Pomaska.

- Informuję, że w związku z groźbami karalnymi, które otrzymałam (“Nie dożyjesz przyszłego roku”),w tym na Tt, składam zawiadomienia do prokuratury. Zbieżność czasowa wskazuje,że ma to związek ze sposobem przedstawiania mnie przez telewizję publiczną w ostatnich dniach - wytłumaczyła na swoim Twitterze [pisownia oryginalna]. 

Dzisiaj grzeje: 1.Uciekł z restauracji i nie zapłacił. Po pół roku ruszyło go sumienie, jego tłumaczenie jest niewiarygodne
2.NBP może mocno zamieszać w portfelach milionów Polaków, wszystko przez inflację

Wiele osób odbiera te ataki na posłankę, jako kolejny przejaw cenzury i propagandy, która zdaniem wielu Polaków, od czasów rządów PiS, nasila się w naszym kraju. Wiele osób jest ciekawych, jak prokuratura zareaguje na całą sprawę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska aktorka sfingowała własną śmierć i uciekła z kraju. Po latach ujawniono szokujące fakty
  2. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzeli do środka
  3. Poznanianka ukradła dzieciom zabawkowe auto. Złapała ją policja, teraz głupio się tłumaczy
  4. Janowski wbija szpilę nowemu prowadzącemu "Jaka to melodia". Rafał Brzozowski spali się ze wstydu?
  5. Ksiądz przez rok więził i gwałcił 13-latkę. Ofiara dostała zadośćuczynienie, ale zakon żąda teraz jego zwrotu

Źródło: Na Temat

Następny artykuł