Agnieszka Osiecka cały czas nosiła kapelusze. Kiedy ujawniła powód wszystkim odebrało mowę

Agnieszka Osiecka cały czas nosiła kapelusze. Kiedy ujawniła powód wszystkim odebrało mowę Źródło: YouTube NINATEKA.PL

Agnieszka Osiecka zawsze lubiła ubierać się stylowo. Szczególnym elementem garderoby, który upodobała sobie artystka, były kapelusze. Jedna z jej przyjaciółek natomiast zwróciła uwagę na nieznany wcześniej fakt. Okazuje się, że Osiecka nosiła okrycie głowy z konkretnych powodów.

Agnieszka Osiecka była osobą niezwykle towarzyską. Ludzie lgnęli do niej nie tylko ze względu na jej talent artystyczny, ale również niesamowitą osobowość. Wspominając polską poetkę, przyjaciele ujawniają nieznane wcześniej fakty z jej życia. Ciekawej wypowiedzi udzieliła Krystyna Janda, odnosząc się do mody Agnieszki Osieckiej. Zwróciła uwagę na jej miłość do kapeluszy.

O tym, jak barwną postacią była Agnieszka Osiecka, świadczy choćby grono jej przyjaciół. Poetka utrzymywała bliskie relacje z takimi tuzami jak Marek Hłasko, Zuzanna Łapicka, Hanna Bakuła, Magda Czapińska czy Krystyna Janda. Przez wiele starszych osób jest zapamiętana jako kobieta towarzyska, czerpiąca z życia całymi garściami, całymi dniami przesiadująca w knajpach na warszawskiej Saskiej Kępie.

Agnieszka Osiecka nosiła kapelusze jako przykrywkę

Krystyna Janda udzieliła interesującej wypowiedzi, której tematem była Agnieszka Osiecka. Obie kobiety odwiedzały się i były przyjaciółkami. To właśnie Janda zwróciła uwagę na kapelusze polskiej poetki. Okazuje się, że Osiecka nosiła je nie tylko ze względu na styl i poczucie estetyki. Większość fanów Agnieszki nie podejrzewało, że powód był bardzo smutny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To był rak, ale udawała, że nic się nie dzieje. Nawet przed samą sobą. Wolała żyć, niż chorować. O chorobie dowiedziałam się w dniu jej ostatnich urodzin. Zaprosiła nas do siebie. W łazience, na szczotce zobaczyłam cały kłąb jej włosów, to wyglądało tak, jakby wypadła jej połowa kosmyków. Kiedy zobaczyłam te włosy, nagle zrozumiałam, że bierze intensywnie chemię. Zrozumiałam, skąd ostatnio ten festiwal kapeluszy, których nie zdejmowała, żeby nikt nie zauważył, że zniknął jej słynny koński ogon - powiedziała Krystyna Janda.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna

2. Tony Halik zostawił żonie kopertę, którą miała spalić po jego śmierci. Zajrzała jednak do środka i zamarła, nie wierzyła

Chociaż to smutna informacja, Agnieszka Osiecka prawdopodobnie nie chciałaby, ale ktokolwiek był tym faktem przygnębiony. Artystka kochała chodzić swoimi drogami i wolała żyć pełną piersią. Jej wiersze i piosenki do dzisiaj rozpalają serca fanów i wywołują łezkę wzruszenia. Osiecka zmarła 7 marca 1997 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Narodowa kwarantanna została przedłużona. Psycholog radzi, jak ją wytrzymać
  2. lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę
  3. Padł smutny rekord. Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowsze informacje o ofiarach koronawirusa
  4. Oryginalny przepis z czasów PRL-u. Galaretkowiec na mleku jest bardzo prosty, a smakuje niebiańsko
  5. Znalazłeś u siebie taką monetę? Tylko pozornie jest zwyczajna, można dostać za nią fortunę
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News