Polska aktorka chciała popełnić samobójstwo. Straszne doniesienia

Polska aktorka chciała popełnić samobójstwo. Straszne doniesienia

Życie cenionych artystów, choć dynamiczne i pełne wrażeń nie zawsze jest doskonałe. Słynna polska aktorka chciała nawet popełnić samobójstwo. Agnieszka Krukówna była na samym dnie.

Swoją karierę rozpoczęła w 1984 roku rolą w filmie "Panny" w wieku zaledwie 13 lat. Od tego momentu jej aktorskie życie nabrało rozpędu. Po kilku serialowych rolach rozpoczęła naukę w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła. Przez lata odgrywała postaci skomplikowane i trudne. Przez całe życie zagrała w dziesiątkach filmów i ról teatralnych. Niestety w pewnym momencie jej życie się załamało, a gwiazda znalazła się na samym dnie.

Agnieszka Krukówna zmagała się z ciężką depresją

Od czasu roli, która wymagała od niej przebywania z osobami umysłowo chorymi, straciła zapał do pracy i życia. Jak opowiada jedna z jej koleżanek, wynikało to z niezwykłej wrażliwości aktorki. - Aga za bardzo wchodziła w rolę. Jest zbyt wrażliwa, nie chroni emocji. Pracując nad rolą, przebywała z pacjentami zakładu psychiatrycznego. Potem nie mogła spać - powiedziała dziennikarzom koleżanka z Krukówny z serialu "Boża podszewka". Aktorka przestała wtedy pojawiać się na planach zdjęciowych, a w końcu w ogóle zaprzestała grania. Krukówna popadła w alkoholizm i narkomanię oraz zachorowała na depresję. Gwiazda miała nawet myśli samobójcze. Szczęśliwie nadal żyje, lecz nie raczy nas swoim talentem. fot. wikimedia fot. wikimedia ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chcą zlinczować dziewczynę zmarłego muzyka. Ujawniła jego sekret
  2. Nie żyje wyjątkowa kobieta. Odeszła dzisiaj
  3. ABW zrobiło ogromny nalot! Setki funkcjonariuszy w akcji
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4547,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> źródło: pomponik.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News