W sobotni poranek media w Polsce obiegła bardzo smutna wiadomość. Lubiana i znana aktorka, Agnieszka Kotulanka, zmarła nagle 20 lutego. Przyczyny jej śmierci wciąż nie zostały ujawnione oficjalnie, jednak pojawiły się wstrząsające doniesienia z jej otoczenia.

Agnieszka Kotulanka nie żyje

Znana głównie z roli Krystyny Lubicz aktorka, zmarła nagle cztery dni temu. Mimo to, o jej śmierci dowiedzieliśmy się dopiero dzisiaj z uwagi na decyzję jej dzieci, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Pogrzeb Kotulanki odbędzie się we wtorek 27 lutego o 12.00 w kościele św. Józefa Oblubieńca w Legionowie. Następnie żałobnicy odprowadzą ją na cmentarz, gdzie zostanie pochowana w rodzinnym grobie.

ZOBACZ TAKŻE – Tragedia rodzinna aktora Klanu. Jego dzieci przeżywają horror

Przyczyny śmierci

Przyczyny zgonu aktorki nie zostały ujawnione oficjalnie, jednak osoby z jej bliskiego otoczenia zdradziły mediom, co doprowadziło do jej nagłej śmierci. To naprawdę wstrząsające.

Z informacji jakich udzielono mediom, wynika, że lubiana przez fanów serialu „Klan” aktorka, zmarła z powodu powikłań płynących z choroby alkoholowej, z której przez ostatnie lata próbowała wyjść. Po wielu próbach jej się to udało i miała nawet wracać na plan filmowy, jednak jej organizm był zbyt wyniszczony przez alkohol co niestety skończyło się tragicznie – śmiercią.

"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]

10 kultowych piosenkarek PRL, które na zawsze pozostaną w naszych sercach

Zobacz również