Grób Agnieszki Kotulanki wygląda niewiarygodnie. Niesamowity widok ponad rok po jej śmierci

Grób Agnieszki Kotulanki wygląda niewiarygodnie. Niesamowity widok ponad rok po jej śmierci Źródło: fot. Facebook

Agnieszka Kotulanka odeszła ponad rok temu, jednak mimo to wielu jej fanów nadal nie może pogodzić się z tą stratą. Mimo upływu czasu grób aktorki wygląda wprost niesamowicie.

Agnieszka Kotulanka zasłynęła głównie dzięki swojej roli w kultowym serialu "Klan", gdzie zagrała Krystynę Lubicz. Jednak jej kariera zaczęła się znacznie wcześniej. Mimo że największą popularność zyskała dzięki roli w serialu, to najbardziej kochała śpiewać i występować na scenach teatralnych.

Aktorka w swoim życiu przeszłą przez bardzo poważne problemy i przez lata zmagała się z chorobą alkoholową. Niestety odeszła w zapomnieniu, ale prawdziwi fani do dziś się z tym nie pogodzili.

Agnieszka Kotulanka: minął rok od śmierci aktorki

Wielu aktorów jest bardzo mocno utożsamianych ze swoimi bohaterami. W przypadku Agnieszki Kotulanki, dla wielu widzów stała się wprost jednością z Krystyną Lubicz. Niestety nie tego do końca oczekiwała aktorka od swojej kariery. Czuła się ograniczana przez serial i fakt, że nie otrzymywała żadnych innych poważnych ról.

Przez lata tęskniła za teatrem oraz śpiewaniem, co również doprowadziło ja do problemów z alkoholem. Co więcej, aktorka nie chciała pomocy od swoich bliskich, przez co jej choroba tylko się pogłębiała. Mimo wszystko, fani wprost ją pokochali.

Nie da się ukryć, że grób aktorki znacząco się zmienił przez ten rok od jej śmierci. Przede wszystkim jej rodzina wymieniła pomnik, na którym wcześniej widoczne było nazwisko po mężu, z którym się rozwiodła. Teraz fani aktorki znacznie łatwiej mogą odnaleźć jej grób i wdać, że robią to regularnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na płycie zawsze palą się jakieś znicze i nie brakuje również wieńców, mimo że niektóre nadgryzł już ząb czasu. Jednak wciąż grób wygląda na bardzo zadbany i ciężko wręcz uwierzyć, że minął już rok od śmierci aktorki.

Po komentarzach internautów widać bardzo dobrze, że Agnieszka Kotulantka swoim talentem zachwyciła całą rzeszę Polaków. Aktorka odniosła wiele sukcesów, mimo że większość z nas kojarzy ją tylko z serialu TVP. Jednak nawet w nim pokazała, że jest aktorką z niebywałymi umiejętnościami i talentem, a pustki po jej odejściu nie da rady załatać żadna inna osoba.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Pawła Kukiza jest ciężko CHORA! Sytuacja jest DRAMATYCZNA!
  2. Karol Strasburger z partnerką! Jest od niego o 38 LAT MŁODSZA! Jej zawód was zszokuje!
  3. Izabela Marcinkiewicz mówi o ciąży i adopcji. Szykują się wielkie zmiany?
  4. Jak wykonać paznokcie hybrydowe w domu? Najprostsze sposoby
  5. Rodzina królewska opublikowała wzruszające zdjęcie. To dziecko skradnie wasze serce
  6. TVP przekazało tragiczną informację. Dzieci nie żyją

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News