Ujawniono treść ostatniego telefonu Kotulanki, oficjalna przyczyna śmierci to bzdura? Przyznała w nim na co cierpi

Ujawniono treść ostatniego telefonu Kotulanki, oficjalna przyczyna śmierci to bzdura? Przyznała w nim na co cierpi Źródło: youtube.com/Krzysztof Bromberg

Agnieszka Kotulanka niedługo przed śmiercią zdecydowała się zadzwonić do rodziny. Znana jest treść jej ostatniej rozmowy, można z niej wywnioskować prawdopodobną przyczynę śmierci aktorki.

Agnieszka Kotulanka w ostatnich latach swojego życia nadużywała alkoholu. Mimo wsparcia rodziny i znajomych nie dawała rady. Niedługo przed śmiercią zaczęła jednak wychodzić na prostą. Wszyscy są przekonani, że nie umarła z powodu nadużywania alkoholu, jak głosiły zaczęły głosić tabloidy.

Agnieszka Kotulanka tuż przed śmiercią wykonała ostatni telefon do rodziny

Aktorka zmarła nagle, 20 lutego 2018 roku. Rodzina nigdy nie wyjawiła przyczyny jej śmierci, a media szybko podchwyciły to, że Agnieszka Kotulanka nie stroniła od alkoholu. Jej śmierć została przypisana śmiertelnemu nadużyciu alkoholu. Ale czy tak było naprawdę? Nowe światło na sprawę rzuca ostatni telefon aktorki.

Na długo przed tamtym feralnym dniem, aktorka przywykła narzekać na swoje samopoczucie. Często skarżyła się na silne i nieustające bóle głowy, na które nie pomagały nawet tabletki.

- Rozmawiała z rodziną przez telefon, ale mówiła, że pewnie czuje się źle przez ciśnienie i pogodę. Zbagatelizowała ból głowy, bo myślała, że jej szybko przejdzie. W przeszłości miała już takie sytuacje, bo była meteopatką - powiedział anonimowy informator "Faktu".

Śmierć na skutek alkoholu to bzdura. Sprawa mogła być o wiele poważniejsza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Kotulanka musiała się czuć naprawdę kiepsko, gdyż w dniu jej śmierci, pod blokiem, w którym mieszkała, pojawili się ratownicy medyczni.

Tabloidy śledziły zmagania aktorki z chorobą alkoholową, jednak przed śmiercią wychodziła na prostą. Nie piła, miała wsparcie rodziny i znajomych, chciała podjąć nowe role i wyzwania na małym ekranie. Nie zdążyła.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Mariolkę z Kiepskich? Dziś wygląda tak pięknie, że zaniemówicie!
2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

- Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura. Śmierć sobie zadrwiła z Agnieszki i zabrała ją w momencie, gdy wracała do formy i wierzyła, że będzie dobrze - mówi informator.

Nieoficjalnie dziennikarze "Faktu" dowiedzieli się, że Agnieszka Kotulanka miała umrzeć na skutek wylewu krwi do mózgu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjentka przeżyła koszmar na jednym z warszawskich SOR-ów. "Klęczałam na korytarzu z bólu. Nikt z personelu w ogóle się tym nie przejął"
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę, fani ślą gratulacje. Ona i mąż długo czekali, ale w końcu się udało
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Gwiazda serialu "Ranczo" ma bardzo złe wiadomości dla fanów. Ujawnia kulisy nowych odcinków, widzowie będą zawiedzeni

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News