Agnieszka Kotulanka grób jak wygląda
YouTube Serial Polska
Joanna Szwalikowska - 10 Listopada 2020

Wiemy, jak dzisiaj wygląda grób Agnieszki Kotulanki. Zdjęcia mówią same za siebie, słowa grzęzną w gardle.

Agnieszka Kotulanka była jedną z najpopularniejszych aktorek serialowych w Polsce. Niestety, dwa lata temu odeszła nagle, co było zaskoczeniem oraz ciosem dla wielu fanów. Wiemy, jak dziś wygląda jej grób. Zdjęcia mówią same za siebie.

Agnieszka Kotulanka cieszyła się ogromną popularnością oraz sympatią widzów. Przez wiele lat występowała w jednym z najpopularniejszym polskich seriali, jakim jest "Klan". Wcielała się w rolę Krystyny Lubicz, czym zapewniła sobie uwielbienie Polaków. Niestety, prywatnie zmagała się z wieloma problemami, które ją przerastały.

Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu PolakówMamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu PolakówCzytaj dalej

Agnieszka Kotulanka zmarła dwa lata temu. Wiemy, jak dziś wygląda jej grób

Agnieszka Kotulanka urodziła się 26 października 1956 roku w Warszawie w rodzinie Józefa Kotuły, podpułkownika Wojska Polskiego. Dzieciństwo spędziła nad Zalewem Zegrzyńskim, to właśnie tam jej ojciec służył w jednostce wojskowej.

Ukończyła XXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego w Warszawie. W trakcie studiów aktorskich poznała swojego męża, Jacka Sas-Uhrynowskiego. Wcielał się on między innymi w rolę Giuesppe Baldini'ego w "C.K. Dezerterzy".

Pod koniec lat 80. wraz z mężem oraz dziećmi wyjechała do Kanady. Po 12 latach małżeństwa w 1992 roku rozwiodła się, po czym powróciła do gry aktorskiej. Początkowo nie byłą jednak rozpoznawalna. Prawdziwą sławę zdobyła dzięki roli Krystyny Lubicz w "Klanie", czyli najpopularniejszym wówczas polskim serialu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Kreowana przez nią postać zdobyła ogromną popularność oraz sympatię widzów. Serial o Lubiczach z zapartym tchem oglądały miliony Polaków. Niestety prywatnie gwiazda zmagała się z wieloma problemami, a ucieczką od nich okazał się alkohol, który miał na nią zgubny wpływ.

W 2013 roku aktorka zupełnie zniknęła z show-biznesu i porzuciła pracę na ekranie. Jak się okazało, powodem było uzależnienie od alkoholu, które doprowadziło do tego, ze straciła rolę w serialu. Gwiazda miała nie pojawiać się na planie i nie wywiązywać z obowiązków.

Podobno produkcja usiłowała pomóc jej wygrać walkę z nałogiem, niestety bezskutecznie. W związku z tym jej postać została oficjalnie uśmiercona 29 maja 2014 roku. Bezrobocie nie pomogło jej stanąć na nogi, wręcz przeciwnie. Rodzina wysyłała ją na odwyk, po czym sama w końcu zgłosiła się do ośrodka.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Nie żyje wybitny polski aktor. Zagrał słynną rolę w "Vabanku"

2. Godziny policyjne w Polsce? Rzecznik rządu zabrał głos, już wszystko jasne

3. Najczęstszy objaw Covid-19. Ma go nawet 70% zakażonych, bardzo przykre

Wszystko wskazywało na to, że aktorka wychodzi na prostą, niestety 20 lutego 2018 roku zmarła z powodu krwotocznego udaru mózgu. Jej pogrzeb miał miejsce w parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie. Pochowano ją natomiast na cmentarzu parafialnym w Legionowie.

Historia Agnieszki Kotulanki jest niesamowicie przykra. Gwiazda zmagała się w swoim życiu z wieloma problemami, z którymi nie była w stanie sobie poradzić. Uzależnienie od alkoholu sprawiło tylko, że jej sytuacja stawała się coraz gorsza. W momencie kiedy wszystko zaczynało się pomyślnie układać, zmarła.

Uwielbiana aktorka zmarła przeszło dwa lata temu. W materiale Super Expressu na kanale Niezapomniani na YouTube ukazano ujęcia, na których widać, jak obecnie wygląda grób gwiazdy. Widok przyprawia o łzy wzruszenia.

Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka

ZDJĘCIA ZOSTAŁY OPUBLIKOWANE NA PRAWIE CYTATU. Fotografie pochodzą z materiału pt. "Agnieszka Kotulanka. Alkoholizm i straszna śmierć. Tak wygląda jej grób [WIDEO]" redakcji Super Expressu. Link do artykułu: https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/agnieszka-kotulanka-alkoholizm-i-straszna-smierc-aa-szEK-1EXX-Mca8.html

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lockdown a spacer z psem? Jak wyprowadzać zwierzęta na spacer?
  2. Nie żyje słynny obrońca Realu Madryt, wielokrotny reprezentant Hiszpanii. Tajemnicza śmierć wstrząsnęła światem sportu
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Jedna z najtragiczniejszych katastrof naturalnych, zginęło prawie 2 tys. ludzi. Wszystko przez ignorowanie naukowców
  7. Franciszek Pieczka podzielił się ważną refleksją na temat koronawirusa. Jak uwielbiany aktor żyje podczas pandemii?

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News