Dopiero po latach kolega z planu ujawnił prawdę o Agnieszce Kotulance. Przykre, na ekranie nie było widać

Dopiero po latach kolega z planu ujawnił prawdę o Agnieszce Kotulance. Przykre, na ekranie nie było widać Źródło: screen "Klan" TVP

Agnieszka Kotulanka najbardziej zapadła w pamięć widzom dzięki roli Krystyny Lubicz w serialu TVP pt. "Klan". Po latach kolega z planu wyjawił całą prawdę o aktorce.

Agnieszka Kotulanka przez wiele lat wcielała się w rolę Krystyny Lubicz w niezwykle popularnym serialu Telewizji Polskiej, a widzowie pokochali jej niezwykle ciepłą i wyrozumiałą postać. Po latach partner z planu wyjawił całą prawdę o aktorce, tego fani nie wiedzieli o kobiecie.

Agnieszka Kotulanka grała w "Klanie" od początku serialu

Rola Krystyny Lubicz, żony doktora Lubicza, przyniosła Agnieszce Kotulance niezwykłą popularność i sympatię widzów telewizji Polskiej. W serialu partnerował jej Tomasz Stockinger, z którym tworzyła na ekranie niezwykle udany duet. Grane przez nich małżeństwo rozczulało widzów ciepłem, którym emanowali oraz niezwykłą wyrozumiałością, a darzyli nawet w niezwykle trudnych chwilach. Po latach okazało się, że bijąca od pary ekranowa chemia jest zasługą tylko i wyłącznie wielkiego talentu obydwojga aktorów.

Aktorka odeszła z obsady serialu z powodu problemów z alkoholem, a jej postać została usunięta i uśmiercona przez producentów. Dopiero po wielu latach wyszło na jaw, że w rzeczywistości niezbyt przepadała za swoim serialowym mężem, Tomaszem Stockingerem, i z wzajemnością. Aktorzy nie dogadywali się na planie, ze względu na bardzo trudny charakter kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Kotulanka odeszła z "Klanu" z powodu choroby alkoholowej

Obsada serialu przyznała po latach, że Agnieszka Kotulanka była niezwykle skryta i bardzo nieufna wobec innych osób. Kobieta nie utrzymywała żadnych przyjacielskich relacji ze współpracownikami. Po jej nagłym odejściu z pracy na planie, wszyscy stracili z nią kontakt, bo nikomu nie dała nawet swojego numeru telefonu.

- Była osobą, która bardzo chroniła swojej prywatności, stroniła od mediów. Miałem wrażenie, że po prostu chowała się przed ludźmi. [...] - wyznał po latach Stockinger.

Dzisiaj grzeje: 1. Mateusz Morawiecki przekazał nowe zakazy dla Polaków. Dużo się zmieni, Polacy przecierają oczy ze zdumienia

2. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające

Aktorka zmarła 20 lutego 2018 roku w rodzinnej Warszawie na krwotoczny udar mózgu, miała 61 lat. Ciało kobiety spoczęło na cmentarzu parafialnym w Legionowie, została pochowana przy swoim ojcu, podpułkowniku Wojska Polskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dermatolodzy biją na alarm. Jedna zmiana na skórze może być objawem koronawirusa
  2. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  3. Żona Roberta Janowskiego jest zrozpaczona. Zamieściła w sieci porażający apel
  4. Morawiecki mówi o końcu surowej kwarantanny. Jest bliżej, niż się wydaje
  5. Nie każdy może poświęcić pokarm w domu. Trzeba spełniać jeden kluczowy warunek
  6. Kasjerka upokorzyła młodą pielęgniarkę w sklepie. Jej mistrzowska riposta wyciska łzy

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News