Niewielu rozumiało zaskakującą ostatnią wolę Kotulanki. Jej dzieci w końcu ją wypełniły

Niewielu rozumiało zaskakującą ostatnią wolę Kotulanki. Jej dzieci w końcu ją wypełniły Źródło: Facebook

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku. Śmierć artystki okazała się ogromnym ciosem przede wszystkim dla przyjaciół i najbliższych. Dopiero rok po pogrzebie aktorki rodzina zdecydowała się wypełnić jej ostatnią wolę.

Agnieszka Kotulanka była uwielbianą przez ogromne rzesze widzów aktorką. Kojarzono ją przede wszystkim z rolą w serialu "Klan". Pomimo zawodowego sukcesu, życie prywatne gwiazdy nie ułożyło się najlepiej.

Nie było tajemnicą, że artystka zmagała się z problemem alkoholowym. Na krótko przed śmiercią Kotulanki media obiegły informacje o jej próbach wyjścia na prostą. Niestety aktorka nie zdążyła w pełni wyzdrowieć. Zmarła nagle zmarła 20 lutego 2018 roku, pozostawiając fanów w głębokiej żałobie.

Agnieszka Kotulanka planowała ważny krok

Odejście gwiazdy było oczywiście ogromnym ciosem dla jej najbliższych, w tym dzieci - Kasi i Michała. Rok po śmierci matki rodzeństwo zdecydowało się na wypełnienie jej ostatniej woli, której wielu nie mogło zrozumieć. Jeszcze za życia Kotulanka chciała bowiem sprzedać swoje mieszkanie. Dlaczego?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Agnieszka chciała zacząć nowe życie, odciąć się od tego mieszkania, otoczenia i sklepów, które kojarzyły się jej przede wszystkim z kupowaniem alkoholu - ujawniła znajoma artystki w rozmowie z redakcją "Na Żywo".

Rodzina sprzedała mieszkanie gwiazdy

Dzisiaj grzeje: 1. „Samochód na sprzedaż”. Nietypowe ogłoszenie trafiło do sieci i rozbawiło internautów
2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

Ostatecznie dzieci Kotulanki zdecydowały się więc na remont i sprzedaż jej mieszkania. Dla Kasi i Michała były to ponoć naprawdę trudne chwile, jednak wykonali ten krok właśnie ze względu na niespełnione plany matki.

- Pozbierali pamiątki, które zostały. Najwięcej było zdjęć, ale też dwie statuetki Telekamery "Tele Tygodnia", przyznane Agnieszce przez widzów za rolę w "Klanie” - przekazała osoba z otoczenia gwiazdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życie
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

Źródło: VIVA!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News