Dopiero po śmierci Agnieszki Kotulanki kolega z planu wyznał prawdę. Druzgocące słowa

Dopiero po śmierci Agnieszki Kotulanki kolega z planu wyznał prawdę. Druzgocące słowa Źródło: "Klan" materiały promocyjne

Agnieszka Kotulanka występowała w serialu "Klan" przez kilkanaście lat. Zdawać by się więc mogło, że miała doskonałe kontakty ze swymi najbliższymi współpracownikami. Jak się jednak okazało, na planie serialu dochodzić miało do naprawdę burzliwych konfliktów.

Agnieszka Kotulanka dołączyła do obsady serialu "Klan" w 1997 roku. Bez wątpienia był to dla niej zawodowy strzał w dziesiątkę - udział w produkcji zapewnił jej nie tylko stałe dochody, ale też ogromną popularność wśród telewidzów. Niestety podobna aktorska sielanka zakończyła się po kilkunastu trudnych dla artystki latach.

Agnieszka Kotulanka rzuciła pracę artystyczną z powodu nałogu

Nie było bowiem tajemnicą, że Kotulanka zmagała się z uzależnieniem od alkoholu. Nałóg sprawił, że w 2013 roku artystka całkowicie wycofała się z branży. Przestała także występować w "Klanie", na co wpływ miał ponoć fakt, że po prostu przestała pojawiać się na planie. Aktorka zmarła 20 lutego 2018 roku na udar mózgu. Miała jedynie 62 lata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dopiero po śmierci Kotulanki zaczęły w mediach wybrzmiewać echa jej konfliktu z Tomaszem Stockingerem. Choć w popularnym serialu para aktorów wcielała się w rolę małżeństwa, w rzeczywistości artyści mieli ze sobą nie przepadać. Media donosiły, że gwiazdy "Klanu" często się kłóciły, co silnie wpływało na ich współpracę. Jedną z podstaw sprzeczek okazywał się alkohol.

Tomasz Stockinger o odejściu wieloletniej koleżanki z planu

Mimo to Kotulanka i Stockinger przez wiele lat starali się pozostać przed kamerami całkowicie profesjonalni. Gdy tuż po śmierci artystki media poprosiły jej kolegę z planu o komentarz, wyraził się o niej w bardzo ciepły sposób.

Dzisiaj grzeje: 1. Lech Wałęsa został ojcem. Wielka radość w domu byłego prezydenta
2. Tragedia, są ofiary śmiertelne. Kilkadziesiąt osób rannych, trwa pilna akcja ratownicza

- Smutno było od 15 lat przez problemy Agnieszki z alkoholem, a teraz jest bardzo smutno. Nie miałem z nią kontaktu od wielu lat, ale doszła do mnie przykra wiadomość, że ona nie żyje. Tylko przypuszczam, że doszło do wycieńczenia organizmu wskutek wyniszczającej choroby, jaką jest alkoholizm - przyznawał wówczas Tomasz Stockinger.

Najlepsze newsy dnia

  1. Lekarze ostrzegają przed prawdziwą epidemią. Znamy jej przyczynę
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Tragedia, nie żyją rodzice i niemowlę. Małe dziecko jest w stanie krytycznym
  4. Masz stary dowód osobisty? Dzięki niemu możesz dostać o wiele większą emeryturę
  5. Niebywały przepis na kopytka w nowej odsłonie. Smakują rewelacyjnie, sekretem jest jeden składnik

Źródło: Świat Seriali

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News