Agnieszka Kaczorowska spotykała się z dużo starszymi mężczyznami. Powód jest kontrowersyjny

Agnieszka Kaczorowska spotykała się z dużo starszymi mężczyznami. Powód jest kontrowersyjny Źródło: YouTube

Agnieszka Kaczorowska zanim zaczęła wić gniazdo u boku swojego aktualnego męża, Macieja Peli, miała za sobą kilka nieudanych związków. Wszystkie łączył fakt, że partnerzy byli starsi. Tancerka postanowiła to w końcu skomentować.

Agnieszka Kaczorowska, znana tancerka, a aktualnie przyszła mama, jest szczęśliwie zakochana. 7 września 2018 roku stanęła na ślubnym toskańskim kobiercu u boku Macieja Peli. Zanim jednak mogła cieszyć się w pełni z roli żony, przeszła kilka rozczarowań w swoim życiu. Czego szukała u mężczyzn?

Agnieszka Kaczorowska o relacjach z ojcem

Trudny temat o swoim rodzicu tancerka podjęła dwa razy w życiu: raz na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, a drugi raz rok temu udzielając wywiadu Marcinowi Cejrowskiemu. Należy wspomnieć, że jej tata rozwiódł się z jej mamą, potem nie brał udziału w jej życiu, a spotkania miały charakter sporadyczny.

Jeszcze 4 lata temu Kaczorowska spotykała się z 40-letnim mężczyzną, o co nie omieszkał spytać Wojewódzki. Zastanawiał się, czy na jej wybory nie wpłynęła sytuacja rodzinna.

- Zastanawiałaś się, ile w tym jest, że brak kontaktu z ojcem powoduje, że szukasz w starszych partnerach? - zapytał dziennikarz.

- Pewnie coś jest. Nie chcę jednak tego analizować. Ważne, żeby nie popełniać tych samych błędów i mnie zależy na tym, żeby stworzyć związek, który się nie rozpadnie - odpowiedziała Agnieszka Kaczorowska.

"Serce gra pierwsze skrzypce"

- Dojrzale byłam zakochana dwa razy w życiu. Za każdym razem było to bardzo silne. Obaj byli starsi. Jestem romantyczką. U mnie rozum ma niewiele do powiedzenia. Serce gra pierwsze skrzypce - tak o swoim usposobieniu mówiła kiedyś dla Vivy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widocznie w końcu znalazła kogoś, komu mogła poświęcić całe swoje serce, ponieważ w wywiadzie w programie "Gwiazdy Cejrowskiego" bardzo komplementowała swojego partnera odnośnie kwestii swojego ojca. Dziennikarz spytał, czy to relacje z ojcem wpłynęły na to, czego teraz szuka u swoich partnerów, czy podświadomie szukała wśród nich odpowiednika ojca?

- To była kwestia zrozumienia pewnych rzeczy. Kiedyś nie rozumiałam, że spotykam się z kimś o wiele od siebie starszym dlatego, że taty nie ma, nie było i czegoś tam potrzebowałam. Potrzebowałam czuć się zaopiekowana. Teraz mój mężczyzna też daje mi to, że czuję się zaopiekowana, ale na zupełnie innym polu, takim czysto partnerskim - odpowiedziała bez ogródek tancerka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  4. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  5. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News