Gwiazda Klanu wpadła w szał! Ostre słowa po oskarżeniach o romans

Gwiazda Klanu wpadła w szał! Ostre słowa po oskarżeniach o romans Źródło: Fot. YouTube/serialetvp

"Klan" pomógł Agnieszce Kaczorowskiej rozpocząć wielką karierę w show-biznesie. Rozpoznawalność jest powodem wielu plotek i domysłów, z którymi gwiazda musi walczyć. Ostatnio skomentowała posądzenia o romans z jednym z największych celebrytów w polskiej telewizji, mocno uderzając przy tym w dziennikarzy.

Agnieszka Kaczorowska jest częścią obsady "Klanu" niemal od samego początku produkcji. Gwiazda zawodowo zajmuje się również tańcem towarzyskim, w którym odniosła wiele sukcesów. Od 2014 roku występuje w "Tańcu z gwiazdami" jako trenerka. Również na tym polu nie może narzekać na brak triumfów. Dwukrotnie stawała na podium programu - w 2015 wygrała, a w 2016 zajęła drugie miejsce.

Kaczorowska jest niezwykle rozchwytywana, a niedawno pojawiła się na stronach autobiografii Kuby Wojewódzkiego. Jak można było się domyślać, natychmiast wywołało to podejrzenia o romansie. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty.

Gwiazda serialu "Klan" Agnieszka Kaczorowska odpowiada dziennikarzom

"Król TVN" wydał niedawno autobiografię o tytule "Nieautoryzowana biografia". Na jej łamach opisał relacje z wieloma kobietami polskiego show-biznesu. Wśród nich pojawiła się także Agnieszka Kaczorowska. Dziennikarze natychmiast uznali, iż jest to dowód na romans z dziennikarzem i showmanem. Gwiazda "Klanu" ostro odpowiedziała na te zarzuty. Niestety ku rozpaczy paparazzi, nie będzie możliwości sfotografowania ich razem. - Wyciąganie wniosku o romansie z fragmentu książki Kuby Wojewódzkiego jest nieumiejętnością czytania ze zrozumieniem dziennikarzy, którzy takie rzeczy piszą, ponieważ we fragmencie nie było napisane, że cokolwiek oprócz "kawy poza kamerami" się między nami wydarzyło - powiedziała Kaczorowska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Po głowie dostało się też samemu Kubie Wojewódzkiemu. Aktorka jasno powiedziała, co myśli o podobnych zabiegach literackich. - Słabe to jest, że Kuba próbuje wypromować swoją książkę na popularnych obecnie nazwiskach -  dodaje w rozmowie z "Plejadą".

Kaczorowska wrzuciła zdjęcie z mężem

Rozmowa z "Plejadą" nie była jedyną odpowiedzią Kaczorowskiej na doniesienia o romansie. Gwiazda, by dobitnie pokazać, że jest "zajęta" zamieściła w serwisie Instagram zdjęcie ze swoim mężem. - Będzie mnie bronił i chronił w każdej sytuacji, więc nie radzę podskakiwać... - czytamy. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gorące wyznania na planie Familiady! Tego nikt się nie spodziewał
  2. Beata Szydło stchórzyła! Kompromitujące zachowanie byłej premier
  3. Gwiazda TVN uciekała w popłochu, żeby to ukryć! Niestety, wszystko jest na zdjęciach
  4. RASY PSÓW PASTERSKICH, A WŚRÓD NICH HYBRYDA WILKA I PSA. NIESAMOWITE!
  5. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
źródło: fakt.pl Następny artykuł