Wstrząsające wyznanie Chylińskiej. Po latach ujawniła prawdę

Wstrząsające wyznanie Chylińskiej. Po latach ujawniła prawdę Źródło: fot. facebook.com/AgnieszkaChylinska/

Agnieszka Chylińska jest piosenkarką, która gwarantuje swoim fanom skrajne emocje. Najpierw zupełnie zmieniła swój styl, po to, żeby z przytupem wrócić do starego. Teraz zaś zdecydowała się na ujawnienie prawdy, które jest wstrząsająca.

Agnieszka Chylińska ze zbuntowanej chłopczycy, grającej mocną muzykę, zmieniła się w seks-bombę muzyki tanecznej. Zrobiła to tylko po to, by z czasem wrócić do jeszcze bardziej męskiego wizerunku i jeszcze mocniejszych kawałków.

Agnieszka Chylińska o swoim największym kryzysie

Teraz wokalistka zdecydowała się wyznać wstrząsającą prawdę o sobie. Za jej zmianami, różnymi kryzysami, stał poważny problem. Artystka wiodła życie prawdziwej rockmanki, w którym nie brakowało narkotyków, alkoholu i seksu. Zmieniła się, kiedy została matką trójki dzieci. - Były koncerty, z których nic nie pamiętam, taka byłam pijana - wspominała piosenkarka. Jej problem z alkoholem sprawił również, że zatracała się w ramionach coraz to nowych partnerów, by poczuć chociaż namiastkę akceptacji. Ma swoim koncie wokalistka miała nawet próby samobójcze. - Kiedyś punktem odniesienia był dla mnie Klub 27 - mówiła. Przypomnijmy, że Klub 27 to istniejące w popkulturze określenie na grupę muzyków rockowych, bluesowych i R&B, którzy zmarli nagłą i często tajemniczą śmiercią w wieku 27 lat. Teraz stara się dbać o swoje pociechy: Ryszarda, Esterę i Krystynę. Jako matka zdecydowanie się spełnia, ale artystycznie nie kończą się poszukiwania jej wyjątkowej, właściwiej drogi. Najważniejsze by już nigdy nie wróciła do nałogów, które mogą ją zniszczyć. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie odwaga Jakiego? Sam ma niepełnosprawne dziecko, a ws. protestu milczy
  2. Ręce opadają! Sejm wystawi protestującym RACHUNEK na ogromną kwotę
  3. Nocna burda w Sejmie! Opozycja nie chce ustąpić
  4. To nie miało wyjść na jaw! Wiemy ile Lewandowski bierze za reklamę, jest KWOTA
  5. Kaczyński ze szpitala właśnie odpalił polityczną bombę atomową!
Źródło: pomponik.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News