Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej kolorowych i lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Ostatnio jednak sama przyniosła sobie wielki wstyd. Nawet jej fani są zniesmaczeni słowami, które padły w niedawno opublikowanym, głośnym wywiadzie z artystką. 

Agnieszka Chylińska jest jurorką programu „Mam talent” od pierwszej edycji. W ciągu kilku lat przez program przewinęła się masa osób, których to marzeniem było wygrać ów program. Jedynym sposobem na osiągnięcie tego celu jest pokazanie swojego unikalnego talentu.

Jedną z osób, które zaprezentowały się w programie była Sabina Jeszka. Wokalistka, która przykuła uwagę jurorów jak i publiczności swoim głosem, a także wdziękiem. Artystka, która obecnie nie jest zbyt dobrze rozpoznawalna i niezbyt często pokazuje się na łamach prasy.

Agnieszka Chylińska o Sabinie

Jakiś czas temu zapytano Agnieszkę Chylińską o osoby, które mogły rozkręcić karierę, ale nie udało im się. Wymieniona wtedy została właśnie Sabina Jeszka. Jurorka skomentowała:

– Sabina Jeszka miała być polską Whitney Houston. Jeśli można dorobić się godła »Mam talent!«, to ona miała być taką ikoną. No, nie udało się. Za talentem nie poszła głowa i nie poszedł zdrowy rozsądek. Okazało się, że ona nie wie, czego chce. Ogromny zawód. (…) Nic jej nie tłumaczy, nawet wiek – stwierdziła z żalem.

Szybka odpowiedź

Sabina nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Gdy tylko fani donieśli na temat tego, co wyznała kibicująca jej kiedyś jurorka, postanowiła skomentować:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Milionerzy: Widzowie w szoku! Nikt nie wiedział tego o Urbańskim

– Rzucanie oszczerstw w czyjąkolwiek stronę jest bardzo słabe, nie znając do końca tematu. Zawsze szanowałam Agnieszkę za szczerość, ale w tym wypadku niestety uważam, że mocno przesadziła. Bardzo przykro słyszeć, że zmarnowałam talent, jeśli ja sama tak nie uważam, bo od czasu programu utrzymuję się tylko ze śpiewania i cały czas tworzę swoją muzykę. Niestety Agnieszka nie ma zielonego pojęcia, co przez te 8 lat się ze mną działo i co dzieje się teraz. To, że kogoś nie ma na pierwszych stronach gazet, nie znaczy, że się zmarnował. Ja, wręcz przeciwnie: czuję się niesamowicie szczęśliwa i spełniona. Prywatnie czuję, że wygrałam życie, zawodowo cały czas działam w swoim tempie. Życzę Agnieszce wszystkiego dobrego, a następnym razem, może niech zapyta u źródła, co tam u mnie – zakończyła Jeszka.

Czy kariera musi być wielka?

Czy Chylińska niezbyt pochopnie oceniła uczestniczkę? Wielka kariera nie zawsze idzie w parze ze szczęściem i spełnieniem, na które w końcu Sabina Jeszka, jak sama przyznaje, obecnie nie narzeka. Ma wszystko to, co jest jej potrzebne. O swoich planach na przyszłość opowiada:

– Rok 2018 zamknęłam bardzo bliską memu sercu piosenką „Jeśli żyć”. W nowym roku szykuje się bardzo dużo pracy nad zupełnie nowym materiałem, ponieważ przygotowany wcześniej materiał na całą płytę nie wpasował się w gust wytwórni muzycznych, dlatego trzeba próbować dalej. Jestem bardzo podekscytowana! Najważniejsze, że ludziom na koncertach podobają się moje utwory, ale żebym mogła dotrzeć do większej ilości słuchaczy potrzebna jest wytwórnia i radio. Znając mnie, wrzucę do sieci część nieopublikowanych utworów, bo najnormalniej w świecie szkoda ich – przyznała.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Prawią was w osłupienie!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Syn Martyniuka uciekł od problemów. Zostawił żonę na dobre?
  4. Kolejne sekrety związku Wieniawy wyszły na jaw! Rozstali się przez dzieci?
  5. Kim jest ta mała, urocza dziewczynka? Dziś to rozchwytywana gwiazda!

 

Magda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018