Chylińska tym razem przesadziła? Uczestniczka Mam Talent mocno jej odpowiedziała

Chylińska tym razem przesadziła? Uczestniczka Mam Talent mocno jej odpowiedziała Źródło: screen Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska znana jest z wyrazistych, pełnych ekspresji komentarzy na temat występów uczestników programu "Mam talent". Jurorka popularnego show mocno skrytykowała ostatnio jedną z uczestniczek edycji sprzed wielu lat. Ta postanowiła odnieść się do sprawy. Nie zostawiła Chylińskiej żadnych złudzeń i mocno jej odpowiedziała. Czyżby tym razem gwiazda przesadziła?

Agnieszka Chylińska jako jurorka "Mam talent" nie stosuje taryfy ulgowej dla uczestników, którzy decydują się na prezentację swoich wokalnych umiejętności. Ci, którzy nie ujęli Chylińskiej, mogą spodziewać się srogiej recenzji.

Agnieszka Chylińska ostro o finalistce "Mam talent". Uczestniczka show odpowiada jurorce. "Bardzo słabe"

Z ostrą krytyką jurorki musiała zmierzyć się Sabina Jeszka. Jurorzy mieli i mają wobec uczestniczki jednej z ostatnich edycji "Mam talent" spore oczekiwania. Nic dziwnego - show traktowany jest jako przepustka do świata sławy, zwłaszcza jeśli chodzi o piosenkarzy. Jedną z uczestniczek finału "Mam talent", Sabinę Jeszkę, Chylińska nazwała niedawno "zmarnowanym talentem". Słowa jurorki padły na antenie TVN w swoistym podsumowanie losów byłych uczestników show. - Miała być polską Whitney Houston. Nie udało się. Za talentem nie poszła głowa i nie poszedł zdrowy rozsądek. Okazało się, że ona nie wie, czego chce. Ogromny zawód. Nic jej nie tłumaczy, nawet wiek - oceniała uczestniczkę Agnieszka Chylińska. Do surowej krytyki postanowiła odnieść się główna zainteresowana. W rozmowie z Plejadą nie miała wątpliwości, że Agnieszka Chylińska pozwoliła sobie na zbyt wiele. Zdaniem uczestniczki, rzucone na wizji "oszczerstwa" były co najmniej nie na miejscu. - Rzucanie oszczerstw w czyjąkolwiek stronę jest bardzo słabe, nie znając do końca tematu. Zawsze szanowałam Agnieszkę za szczerość, ale w tym wypadku niestety uważam, że mocno przesadziła. Bardzo przykro słyszeć, że zmarnowałam talent, jeśli ja sama tak nie uważam, bo od czasu programu utrzymuję się tylko ze śpiewania i cały czas tworzę swoją muzykę - czytamy odpowiedź Sabiny Jeszki. W dalszej części finalistka "Mam talent" zaznacza, że przez osiem lat jurorka zupełnie nie interesowała się jej losem. Zaakcentowała, że nieobecność w mediach wcale nie przekłada się na nierobienie kariery. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: - To, że kogoś nie ma na pierwszych stronach gazet, nie znaczy, że się zmarnował. Ja wręcz przeciwnie: czuję się niesamowicie szczęśliwa i spełniona. Prywatnie czuję, że wygrałam życie, zawodowo cały czas działam w swoim tempie. Życzę Agnieszce wszystkiego dobrego, a następnym razem, może niech zapyta u źródła, co tam u mnie - czytamy w Plejadzie wypowiedź Sabiny Jeszki. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agnieszka Chylińska jest jak… szampon? Dziwne komentarze na profilu wokalistki
  2. Chylińska nie ma dla niej litości! Zmiażdżyła ją przed kamerami
  3. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News