Agnieszka Chylińska od lat szokuje swoich słuchaczy i miłośników ciężkiej muzyki. W jednym z wywiadów dla magazynu „Viva!” dała wiele powodów, by nazywać ją „skandalistką”. Z jej ust padły naprawdę ostre i zadziwiające słowa.

Agnieszka Chylińska zasłynęła na krajowej scenie w 1994 roku wraz z powstaniem zespołu O.N.A. Od tamtego czasu jej sława i renoma, jako utalentowanej wokalistki i artystki zaczęła nieprzerwanie rosnąć.

Gwiazda od samego początku postawiła na ciężkie brzmienie, do którego jej głos i temperament są po prostu stworzone. Pod koniec zeszłego i na początku tego wieku była symbolem buntu i niezgody, pomnikiem kontrkultury, która zaczęła przejmować coraz większe rzesze polskiej młodzieży.

Kilka dni temu, 24 lata po tym, jak rozpoczęła karierę „Viva!” przypomniała naprawdę ciekawy i dający do myślenia wywiad z Agnieszką Chylińską, który nawet 17 lat po jego opublikowaniu nadal szokuje. Rozmowa z Piotrem Najsztubem poruszyła tematy takie, jak narkotyki, seks i sława. Było to oczywiście na długo zanim została matką i prowadziła hitowy show stacji TVNMam Talent!„.

Agnieszka Chylińska w szczerym wywiadzie sprzed lat

Osobista rozmowa z Agnieszką Chylińską przeprowadzona dla poczytnego magazynu w bardzo obrazowy sposób ukazuje, jaką jest osobą i co pomagało jej w pisaniu dotykających jej fanów utworów. Z perspektywy czasu, patrząc na jej dzisiejszy wizerunek, rozmowa zdecydowanie szokuje.

– Dokonuję fatalnych wyborów. Na przykład ktoś dzwoni i mówi: „Słuchaj Aga, jest dzisiaj impreza, będzie rzeźnia maksymalna”. Przez moment myślę sobie: „Nie, nie mogę”. I wtedy wiem, że mój dzień będzie wyglądał tak, że założę kapcie, obejrzę sobie mecz ligi angielskiej, pogadam z chłopakiem, położę się spać. Obudzę się nie na kacu, że będzie ładnie. Ale, kurcze, zawsze wybieram wersję „rzeźnia” – mówiła o sprawianiu sobie samej, inspirującego ją bólu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!

Mocne słowa padły także, jeśli chodzi o przygodne znajomości, które miały tylko bardziej ją upodlić. Otwarcie przyznała, że uprawiała nieprzyjemny seks, by mieć o czym pisać, gdyż szczęśliwa nie mogła zmusić się do tworzenia.

– Jak najniżej upadłaś?
Spałam z kolesiami, którymi się brzydziłam.

– Byli brudni?
Co ty, nie. Na przykład przespałam się z przygodnym kierowcą.

– Był przystojny?
A skąd.

– A jaki?
Typowy maksymalny wieśniak, z wąsem. Mistrz swojej prowincjonalnej konwencji: mokasyny z frędzelkami, Czerwone Gitary w samochodzie. Gadał mi: „Ale masz cyce!” I takie tam…

– To było odrażające?
W pewnym sensie. Najważniejsze, że ja tego tak naprawdę nie chciałam.

– To podnieca?
To nie jest podniecające. To ma być upadlające. Ja nie miałam mieć z tego fizycznej przyjemności. Często ryczałam po takiej nocy. Mówiłam sobie: „Co ja zrobiłam?!” Ale wiesz co, siadałam do papieru i pisałam – wyjawiła Najsztubowi Chylińska.

Gwiazda o swoim przyszłym życiu i dzieciach

W porównaniu do tego, jaka Agnieszka Chylińska jest dzisiaj, aż trudno uwierzyć, jak odnosiła się do pomysłu założenia rodziny jeszcze 17 lat temu. Można powiedzieć, że poniekąd przewidziała własną przyszłość.

– Powiem ci jedno. Ja gdzieś tam marzę o domu, o dzieciach, marzę o tym, żeby moje życie dobrze się ułożyło. To marzy Agnieszka, a jako Chylińska martwię się tym, że jak będę mieć dziecko, jak założę rodzinę, to nie będę miała czasu na jakieś szalone życie. Oczywiście wiem, że przy dziecku moje hormony się przestawią i powiem sobie: „Ja już szalonego życia nie potrzebuję” – powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gwiazda „M jak Miłość” krok od dramatu. Straszne chwile
  2. FILM DNIA! Kaczyński tak zniszczył Tarczyńskiego, że prawie się popłakał
  3. Marta Kaczyńska poucza prezesa PiS! Padły słowa o Lechu
  4. DELFIN PODPŁYNĄŁ DO NURKA, BŁAGAŁ O POMOC. SZOKUJĄCY FINAŁ
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami

Czy jesteś fanem Agnieszki Chylińskiej?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Polskie gwiazdy sportu, których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]

źródło: Viva!