Agnieszka Chylińska wyznała prawdę o dzieciach
Instagram.com agnieszka.chylinska
Monika Majko - 25 Października 2020

Agnieszka Chylińska zdradziła smutną prawdę o chorobie dzieci. Poruszające wyznanie, nikt jej nie pomaga

Agnieszka Chylińska zdecydowała się na szczere wyznanie i ujawniła bolesną prawdę o swoich dzieciach. Gwiazda bardzo długo to ukrywała, jej słowa poruszyły fanów do łez.

Agnieszka Chylińska udostępniła w sieci nagranie, które poruszyło wielu internautów. Gwiazda zdecydowała się skomentować obecną sytuacje w kraju, związaną z kontrowersyjnym wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, dotyczącym prawa aborcyjnego w Polsce. Wokalistka ujawniła smutną prawdę o swoich dzieciach, wielu fanów nie mogło powtrzymać łez.

Agnieszka Chylińska wyznała, że na co dzień wychowuje dwoje dzieci wymagających szczególnej troski

Wokalistka zdecydowała się na szczere wyznanie w związku z protestami w kraju, które wybuchły po czwartkowym wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Gwiazda wraz z mężem Markiem wychowuje troje dzieci: 13-letniego Ryszarda, 9-letnią Esterę oraz 6-letnią Krystynę. W nagraniu Agnieszka Chylińska wyznała, że decyzja sędziów TK bardzo nią wstrząsnęła. Gwiazda przyznała również, że jest mamą dzieci szczególnej troski.

- Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami. I mnie się zrobiło, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło... Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak jest mi ciężko z tego tytułu, że dwoje z moich dzieciaków są szczególnej troski. Nie przypominam sobie też, żeby ktoś mnie - jako matce - pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tzw. państwo. Jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne i osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim powinny być zaopiekowane, a wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci - mówi w nagraniu gwiazda.

Sabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiSabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska na co dzień bardzo chroni prywatność swoją i swoich dzieci. Fani byli zaskoczeni jej odważnym wyznaniem, choć już wcześniej w jednym z wywiadów promujących jej książkę "Giler, trampolina i reszta świata", która opowiada historię autystycznego chłopca, wokalistka wspomniała, że jedno z jej dzieci "jest wyjątkowe".

- Zawsze uważałam, że jest to kwestia sumienia. Nie można nikogo do niczego zmuszać, narzucać, zakazywać czegokolwiek. To jest po prostu nieludzkie. Każda z nas jest inna i ma prawo decydować o swoim życiu. Każda z nas ma zupełnie inną sytuację rodzinną, finansową, zdrowotną. Potem z naszą decyzją zostajemy same i żyjemy z nią do końca naszych dni. Zastanawiam się, co się kryje za tymi drastycznymi decyzjami i uchwałami, jaki inny problem próbuje się zataić - kontynuuje w swoim nagraniu Agnieszka Chylińska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiSabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska skomentowała decyzję, podjętą przez sędziów Trybunału Konstytucyjnego

Wokalistka podkreśliła, że jest przerażona tym, co się dzieje obecnie w Polsce i zadeklarowała wsparcie dla wszystkich kobiet, a szczególnie tych, które na co dzień, tak jak ona, zmagają się z problemami i trudami wychowania dzieci wymagających szczególnej opieki.

- Jestem zbulwersowana jako osoba, która od lat boryka się z różnymi trudnościami związanymi z tym, że moje dzieci potrzebują więcej troski i zaopiekowania. Gdyby nie prywatne placówki, byłoby mi bardzo ciężko - przekazała gwiazda.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję

2. Morawiecki podjął nagłą decyzję. Wojsko wkroczy na ulice w całej Polsce, sytuacja jest dramatyczna

3. Wiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywo

W związku z obecną sytuacją Agnieszka Chylińska zadeklarowała również poparcie dla protestów i strajkujących od czwartku obywateli, a także zaapelowała do władzy.

Na miłość boską, nie możemy na ludziach wymuszać tak drastycznych decyzji związanych z życiem kobiet, z całą tą odpowiedzialnością. To jest nieludzkie zachowywać się w ten sposób. Ja przeciwko temu protestuję - wyznała gwiazda. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyrzucili suczkę na ulicę, bo jechali na wakacje. Niewiarygodne, kto jako pierwszy wyciągnął do niej pomocną dłoń
  2. Anna Lewandowska nagle pojawiła się w Polsce i zaapelowała do wszystkich. "Bądźmy silni, nie poddawajmy się"
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Najważniejsze odkrycie XXI wieku. NASA potwierdziła niesamowite doniesienia odnośnie Księżyca
  7. Niedopuszczalna w TVP sytuacja. Prowadzący Pytanie na Śniadanie pobladli widząc co ratownik medyczny wyjmuje, program z poradami kulinarnymi przejdzie do historii

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News