Agnieszka Chylińska wyznała prawdę o dzieciach
Instagram.com agnieszka.chylinska
Monika Majko - 25 Października 2020

Agnieszka Chylińska zdradziła smutną prawdę o chorobie dzieci. Poruszające wyznanie, nikt jej nie pomaga

Agnieszka Chylińska zdecydowała się na szczere wyznanie i ujawniła bolesną prawdę o swoich dzieciach. Gwiazda bardzo długo to ukrywała, jej słowa poruszyły fanów do łez.

Agnieszka Chylińska udostępniła w sieci nagranie, które poruszyło wielu internautów. Gwiazda zdecydowała się skomentować obecną sytuacje w kraju, związaną z kontrowersyjnym wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, dotyczącym prawa aborcyjnego w Polsce. Wokalistka ujawniła smutną prawdę o swoich dzieciach, wielu fanów nie mogło powtrzymać łez.

Agnieszka Chylińska wyznała, że na co dzień wychowuje dwoje dzieci wymagających szczególnej troski

Wokalistka zdecydowała się na szczere wyznanie w związku z protestami w kraju, które wybuchły po czwartkowym wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Gwiazda wraz z mężem Markiem wychowuje troje dzieci: 13-letniego Ryszarda, 9-letnią Esterę oraz 6-letnią Krystynę. W nagraniu Agnieszka Chylińska wyznała, że decyzja sędziów TK bardzo nią wstrząsnęła. Gwiazda przyznała również, że jest mamą dzieci szczególnej troski.

- Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami. I mnie się zrobiło, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło... Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak jest mi ciężko z tego tytułu, że dwoje z moich dzieciaków są szczególnej troski. Nie przypominam sobie też, żeby ktoś mnie - jako matce - pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tzw. państwo. Jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne i osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim powinny być zaopiekowane, a wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci - mówi w nagraniu gwiazda.

Sabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiSabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska na co dzień bardzo chroni prywatność swoją i swoich dzieci. Fani byli zaskoczeni jej odważnym wyznaniem, choć już wcześniej w jednym z wywiadów promujących jej książkę "Giler, trampolina i reszta świata", która opowiada historię autystycznego chłopca, wokalistka wspomniała, że jedno z jej dzieci "jest wyjątkowe".

- Zawsze uważałam, że jest to kwestia sumienia. Nie można nikogo do niczego zmuszać, narzucać, zakazywać czegokolwiek. To jest po prostu nieludzkie. Każda z nas jest inna i ma prawo decydować o swoim życiu. Każda z nas ma zupełnie inną sytuację rodzinną, finansową, zdrowotną. Potem z naszą decyzją zostajemy same i żyjemy z nią do końca naszych dni. Zastanawiam się, co się kryje za tymi drastycznymi decyzjami i uchwałami, jaki inny problem próbuje się zataić - kontynuuje w swoim nagraniu Agnieszka Chylińska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiSabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska skomentowała decyzję, podjętą przez sędziów Trybunału Konstytucyjnego

Wokalistka podkreśliła, że jest przerażona tym, co się dzieje obecnie w Polsce i zadeklarowała wsparcie dla wszystkich kobiet, a szczególnie tych, które na co dzień, tak jak ona, zmagają się z problemami i trudami wychowania dzieci wymagających szczególnej opieki.

- Jestem zbulwersowana jako osoba, która od lat boryka się z różnymi trudnościami związanymi z tym, że moje dzieci potrzebują więcej troski i zaopiekowania. Gdyby nie prywatne placówki, byłoby mi bardzo ciężko - przekazała gwiazda.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję

2. Morawiecki podjął nagłą decyzję. Wojsko wkroczy na ulice w całej Polsce, sytuacja jest dramatyczna

3. Wiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywo

W związku z obecną sytuacją Agnieszka Chylińska zadeklarowała również poparcie dla protestów i strajkujących od czwartku obywateli, a także zaapelowała do władzy.

Na miłość boską, nie możemy na ludziach wymuszać tak drastycznych decyzji związanych z życiem kobiet, z całą tą odpowiedzialnością. To jest nieludzkie zachowywać się w ten sposób. Ja przeciwko temu protestuję - wyznała gwiazda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Wyrzucili suczkę na ulicę, bo jechali na wakacje. Niewiarygodne, kto jako pierwszy wyciągnął do niej pomocną dłoń
  3. Anna Lewandowska nagle pojawiła się w Polsce i zaapelowała do wszystkich. "Bądźmy silni, nie poddawajmy się"
  4. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  5. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  6. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  7. Najważniejsze odkrycie XXI wieku. NASA potwierdziła niesamowite doniesienia odnośnie Księżyca
  8. Niedopuszczalna w TVP sytuacja. Prowadzący Pytanie na Śniadanie pobladli widząc co ratownik medyczny wyjmuje, program z poradami kulinarnymi przejdzie do historii

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News